Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Psychofan Miley Cyrus aresztowany w trakcie jej koncertu. Wyznał, że chciał ją zapłodnić

26.09.2019 11:54

Psychofan Miley Cyrus został zatrzymany na jej koncercie w Las Vegas. Mężczyzna był na celowniku od policji już od dłuższego czasu. Służby obserwowały jego niepokojące wpisy w internecie na temat 26-letniej piosenkarki. Niebezpieczny psychofan wyznał nawet, że jego życiowym celem jest zapłodnienie Miley Cyrus.

Psychofan Miley Cyrus aresztowany na jej koncercie chciał ją zapłodnić fot. Instagram (Miley Cyrus)

Psychofan Miley Cyrus zatrzymany. Wyznał, że chce zapłodnić piosenkarkę

Miley Cyrus to jedna z największych gwiazd popu, która ma miliony fanów na całym świecie. Nie wszyscy z nich zachowują się jednak w porządku w stosunku do artystki i często popadają w obsesję.

W trakcie sobotniego koncertu Miley Cyrus w Las Vegas służby zatrzymały niebezpiecznego psychofana. 42-letni David Rumsey był obserwowany przez policję i management wokalistki już od dłuższego czasu. Mężczyzna publikował bardzo niepokojące treści i prześladował gwiazdę w serwisie Twitter.

>> Prawdziwe imię Miley Cyrus. Okazuje się, że jest zupełnie inne

Tuż przed koncertem ochrona Miley Cyrus przekazała pracownikom areny zdjęcia z wizerunkiem 42-latka, dzięki czemu psychofan został szybko zauważony wewnątrz budynku.

Natychmiast został zatrzymany przez ochroniarzy i przekazany policji. Aresztowano go pod zarzutem kierowania gróźb karalnych. Podczas zatrzymania miał powiedzieć coś bardzo niepokojącego na temat piosenkarki: „Moją życiową misją jest zapłodnić Miley”. Rumsey przebywa obecnie w areszcie.

Miley Cyrus napadnięta przez fana

To nie pierwszy raz, kiedy Miley Cyrus musi zmagać się z natarczywymi fanami. Kilka miesięcy temu gwiazda została napadnięta przez jednego z nich w Barcelonie. Mężczyzna złapał ją i próbował pocałować, a nagranie z tego nieprzyjemnego momentu trafiło do sieci. Piosenkarka skomentowała całą sytuację. Pozwoliła sobie na ostrą wypowiedź.

RadioZET.pl/tmz.com/PK

Oceń