Zamknij

USA: Mężczyzna obrabował bank, bo chciał zaimponować Taylor Swift

Redakcja
12.04.2018 14:02
Taylor Swift
fot. China Photo Press / East News

Taylor Swift to dziś jedna z największych gwiazd muzyki pop, która ma miliony fanów na całym świecie. Nie wszyscy z nich mają jednak zdrowe podejście. Niejaki Bruce Rowley mający obsesję na punkcie Amerykanki obrabował bank w stanie Connecticut. Skradzione pieniądze przywiózł pod rezydencję Swift, bo chciał jej w ten sposób zaimponować.

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w mieście Westerly w stanie Rhode Island, gdzie znajduje się warta ponad 17 milionów dolarów posiadłość Taylor Swift. Na początku kwietnia policja zatrzymała Bruce’a Rowley’a — mężczyznę, który przerzucał dużą ilość pieniędzy przez ogrodzenie rezydencji piosenkarki.

Okazało się, że gotówka została skradziona z jednego z banków w stanie Connecticut. Ujęcie sprawcy nastąpiło dopiero po ulicznym pościgu. Po aresztowaniu mężczyzna przyznał się do winy i powiedział policjantom, że dokonał przestępstwa, aby zaimponować uwielbianej przez niego Taylor Swift. Próbował nawet skontaktować się z gwiazdą.

Psychofan został oskarżony o rozbój i kradzież. Pozostanie w areszcie do czasu rozprawy sądowej, którą odbędzie się najprawdopodobniej w maju.

RadioZET.pl/nbcconnecticut.com/PK