Zamknij

Quebonafide ogłosił ostatnią trasę koncertową "Psycho Relations" [DATY, MIASTA, BILETY]

12.10.2021 14:34
Quebonafide
fot. mat. prasowe/SpontanProductions

Quebonafide ogłosił swoją ostatnią trasę koncertową. Raper pożegna się z projektem siedmioma koncertami w Polsce. Gdzie i kiedy zagra w ramach "Psycho Relations"?

Quebonafide ogłosił zaskakującą nowinę. Artysta wyruszy wkrótce na swoją ostatnią trasę koncertową "Psycho Relations". Koncerty były zapowiadane już wcześniej, jednak żaden z nich się nie odbył ze względu na pandemię.

Quebonafide ogłosił ostatnią trasę. To koniec kariery rapera?

Na początku 2020 roku, Quebonafide pojawił się w mediach jako skromny, wycofany chłopak. Metamorfoza, która przeczyła jego dotychczasowemu wizerunkowi, zaskoczyła fanów i dziennikarzy, oraz rozpoczęła szereg dyskusji i teorii. Niecodzienna przemiana wywołała niemałe poruszenie, także poza środowiskiem hip-hopowym. Z perspektywy czasu wiemy już, że była to przewrotna i spektakularna akcja, promująca nowy album i trasę koncertową rapera. Planowany na 1 kwietnia 2020 pierwszy koncert, jak i wszystkie pozostałe na trasie, z powodu wprowadzonego lockdownu musiały zostać przełożone.

Wiosną 2022 roku Quebonafide wraca ze swoją ostatnią trasą koncertową. Psycho Relationsto odświeżona formuła zaplanowanych występów, komentarz do aktualnej rzeczywistości oraz efekt pracy nad nowym materiałem, który powstaje w oczekiwaniu na spotkanie z fanami.

Oczywiście podczas trasy nie zabraknie również utworów z albumu "Romantic Psycho". Ale to nie wszystko. Przez dwa lata Quebonafide przygotował dla fanów wiele niespodzianek.

Quebo o swojej zaskakującej decyzji informuje fanów słowami:

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym, żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać, jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie

Quebonafide - Psycho Relations Tour [DATY, MIASTA, BILETY]

Quebonafide zagra pożegnalne koncerty w siedmiu miastach w Polsce. Tournée rozpocznie się 21 kwietnia w Katowicach, a zakończy nieco ponad miesiąc później - 27 maja w Ergo Arenie.

  • 21.04.2022 -MCK Katowice
  • 24.04.2022 -TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 -COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 -Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 -MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 -Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 -ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Wymiana biletów ze starej trasy możliwa jest tylko za pośrednictwem bileterii Going od dnia 14.10.2021 od godziny 10:00.

Sprzedaż otwarta dostępna będzie od dnia 18.10.2021 od godz. 12:00 poprzez serwisy eBilet i Going.