Zamknij

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Już wiemy, dlaczego wyglądał tak grzecznie

Piotr Krajewski
01.04.2020 15:45
Quebonafide wrócił do starego wizerunku już wiemy dlaczego wyglądał tak grzecznie
fot. Youtube screen

Queobonafide opublikował nowy teledysk do utworu „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”. W klipie raper oficjalnie zrywa ze swoim grzecznym wizerunkiem, odnosi się do medialnego szumu wokół jego osoby i wyjaśnia, dlaczego tak wyglądał przez ostatnie tygodnie.

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. Nowy teledysk do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ

Quebonafide wrócił do starego wizerunku. W nowym teledysku do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” zrezygnował z wycofanej postawy, grzecznego stroju, peruki i okularów. Raper ponownie zaprezentował swoje tatuaże, z których od lat jest znany.

Nietypowa zmiana wizerunku Quebonafide byłą związana z kampanią reklamową. Kilka dni temu artysta opublikował enigmatyczne nagranie „CTK Creeps”, w którym oprowadza widzów po swoim domu. Raper zaszyfrował w nim pewną wiadomość. W nowym teledysku zdecydował się wszystko wyjaśnić.

Okazuje się, że dzięki współpracy z Allegro Quebonafide otrzyma milion złotych. Cała kwota zostanie przekazana na cele charytatywne. W klipie do piosenki „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” zdradził, gdzie trafią wszystkie pieniądze.

Całą tę kwotę postanowiłem przeznaczyć na cele charytatywne: zakup instrumentów muzycznych dla dzieci i młodzieży z Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, wsparcie dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie na zakup nowych boksów, zakup aparatu do nieinwazyjnego wspomagania oddechu u noworodków na potrzeby Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz remont i wyposażenie siedziby Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie, zajmującego się opieką nad dziećmi pochodzącymi z rodzin dotkniętych ubóstwem, niewydolnością wychowawczą rodziców oraz problemami alkoholowymi. Pozostałe środki wesprą ogólnopolskie działania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę — mówi raper.

Romantic Psycho Japan Edition: nowa płyta Quebonafide

Quebonafide wydał kilka dni temu nowy album „Romantic Psycho”. Popularny raper ujawnił jednak, że był to jedynie przedsmak tego, co przygotował dla swoich fanów. 1 kwietnia zaprezentował „docelową” nową płytę zatytułowaną „Romantic Psycho — Japan Edition”, którą promuje piosenka „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ”.

Dziś premierę ma mój docelowy album, w którego realizację włożyłem wiele pracy i serca. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za ostatnie dwa miesiące — mówi raper.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK