Zamknij

Quebonafide zapewnił jednemu z fanów dożywotni wstęp na swoje koncerty. Skąd taki gest?

Joanna Chojnacka
24.11.2021 15:50
Quebonafide
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

Quebonafide zdecydował się na hojny gest. Raper zapewnił jednemu z fanów dożywotni wstęp na swoje koncerty i backstage. Odwdzięczył mu się w ten sposób za przysługę.

Quebonafide to aktualnie jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. Muzyk ogłosił niedawno trasę koncertową i zdradził, że będzie to pożegnanie z projektem. Artysta w ramach "Psycho Relations" pojawi się w siedmiu miastach w Polsce.

Quebonafide zaoferował fanowi dożywotni wstęp na koncerty. Dlaczego?

Jeden z fanów rapera będzie mógł wziąć udział w każdym koncercie bez konieczności kupowania biletów. Quebo postanowił hojnie odwdzięczyć się słuchaczowi za godną pochwały postawę podczas jednego z koncertów, w których wziął udział.

20 listopada w warszawskim klubie Progresja pojawił się Kukon. Podczas koncertu zatytułowanego "Domówa na ogrodach" gościnnie na scenie wystąpił Quebonafide. Niestety podczas występu autora "BUBBLETEA" doszło do nieprzyjemnego zdarzenia.

Quebo rzucił się w publikę i "popłynął" na rękach fanów (stage diving). Chciał uwiecznić te chwile, robiąc zdjęcia telefonem. Niestety aparat zaginął w tłumie. Jak podaje Hype:

Quebo podczas robienia stage divingu zgubił swój telefon, po czym poprosił ludzi o potencjalne znalezienie go i oddanie.

Jeden z chłopaków, którzy pojawili się na koncercie, wykazał się uczciwością i oddał telefon raperowi. Quebo postanowił hojnie wynagrodzić postawę fana. Szczęśliwy znalazca ma od tamtego czasu dożywotni wstęp na koncerty oraz backstage Kuby w każdym możliwym mieście.

Quebonafide ruszy w ostatnią trasę "Psycho Relations". Gdzie i kiedy odbędą się koncerty?

  • 21.04.2022 – MCK Katowice
  • 24.04.2022 – TAURON Arena Kraków
  • 08.05.2022 – COS Torwar w Warszawie
  • 12.05.2022 – Hala Stulecia Wrocław
  • 15.05.2022 – MTP Poznań (Pawilon 3A)
  • 21.05.2022 – Netto Arena Szczecin
  • 27.05.2022 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

RadioZET.pl/Rytmy.pl