Zamknij

Quebonafide znów strollował fanów. Opublikował nowy utwór - słuchacze osłupieli

29.09.2021 11:12
Quebonafide
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Quebonafide po raz kolejny w swojej karierze zrobił psikusa fanom. Raper opublikował utwór "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify" i zaskoczył wszystkich.

Quebonafide dogonił w swojej popularności bijącego wszelkie możliwe rekordy Matę. Raper podobnie jak jego młodszy kolega przekroczył właśnie 2 miliony słuchaczy w serwisie Spotify. To kolejny dowód na to, że rap ma się w Polsce świetnie i nie istnieją żadne przesłanki świadczące o tym, że ten stan miałby szybko się zmienić.

Quebonafide i "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify"

Do sukcesu Quebo na pewno przyczyniła się współpraca ze wspomnianym Matą. Wspólna piosenka czołowych polskich raperów ma już na koncie przeszło 12,5 miliona odsłuchań. Artysta w charakterystyczny dla siebie sposób postanowił uczcić sukces.

Raper opublikował z tej okazji "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify" i po raz kolejny strollował widzów. Wszyscy pamiętamy alter ego Quebo. Nieśmiały, wycofany Kuba bez tatuaży promował swój album w sposób, którego nikt wcześniej nie podjął się w Polsce. Tym razem znowu zrobił fanom psikusa.

Quebonafide znowu strollował fanów

Wszyscy, którzy wyczekiwali nowego numeru Quebo i myśleli, że usłyszą nową nawijkę idola, odpalając "Utwór z okazji dwóch milionów na Spotify" na pewno są zawiedzeni. Kilkunastosekundowe nagranie to seria dziwnych dźwięków trudnych do opisania.

Jak donosi portal rapnews.pl, kolejni raperzy, którzy czekają na przekroczenie magicznej granicy 2 milionów słuchaczy na Spotify to Sobel oraz Malik Montana.