Zamknij

Queen, Bon Jovi, a może Iron Maiden? „Despacito” w 26 różnych wersjach! [WIDEO]

Redakcja
04.08.2017 12:28
Queen, Bon Jovi, a może Iron Maiden? „Despacito” w 26 różnych wersjach! [WIDEO]
fot. Youtube (LuisFonsi, Ten Second Songs)

Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak przebój Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee brzmiałby w innym stylu muzycznym? Dzięki Anthony'emu Vincentowi macie okazję się o tym przekonać. Znany z YouTube muzyk przedstawił „Despacito” zupełnie inaczej. Posłuchaj, jak brzmiałby ten hit, gdyby śpiewali go PSY, Queen, Kendrick Lamar czy Rammstein.

Anthony Vincent to artysta, który prowadzi niezwykle popularny kanał Ten Second Songs. Publikuje w serwisie YouTube nietypowe, bardzo oryginalne covery największych współczesnych przebojów. Prezentuje je w kilkunastu różnych stylach muzycznych. Stworzył już nowe wersje chociażby „In The End” Linkin Park, „Dark Horse” Katy Perry czy „Hello” Adele.

Teraz przyszła pora na przeróbkę największego hitu tegorocznego lata. W ciągu prawie sześciu minut macie okazję usłyszeć „Despacito” w 26 stylach muzycznych, z których znani są różni artyści. Posłuchajcie, jak wakacyjny przebój brzmiałby, gdyby stworzyli go Rammstein, Bon Jovi, Iron Maiden, Queen, Die Antwoord, PSY, Kendrick Lamar czy The Doors.

Kim jest piękność z klipu „Despacito”?

Teledysk do przeboju „Despacito” bije rekordy popularności i najprawdopodobniej już w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu YouTube. To nie tylko zasługa samej piosenki, ale także krajobrazów i prawdziwej piękności. Kim jest Zuleyka Rivera? Sprawdźcie tutaj.

Twórca „Despacito” w nowej wersji przeboju DNCE

W sieci zadebiutował właśnie remiks utworu „Kissing Strangers” z gościnnym udziałem Luisa Fonsiego, autora słynnego „Despacito”. Pojawiły się zwrotki w języku hiszpańskim, a nowa wersja zyskała sporo latynoskiego klimatu. Czy remiks powtórzy sukces tegorocznego hitu lata? Posłuchajcie tutaj i sami oceńcie.

„Despacito” na wesoło. Najlepsze MEMY od internautów

RadioZET.pl/PK