Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Queen, Bon Jovi, a może Iron Maiden? „Despacito” w 26 różnych wersjach! [WIDEO]

04.08.2017 12:28

Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak przebój Luisa Fonsiego i Daddy'ego Yankee brzmiałby w innym stylu muzycznym? Dzięki Anthony'emu Vincentowi macie okazję się o tym przekonać. Znany z YouTube muzyk przedstawił „Despacito” zupełnie inaczej. Posłuchaj, jak brzmiałby ten hit, gdyby śpiewali go PSY, Queen, Kendrick Lamar czy Rammstein.

Queen, Bon Jovi, a może Iron Maiden? „Despacito” w 26 różnych wersjach! [WIDEO] fot. Youtube (LuisFonsi, Ten Second Songs)

Anthony Vincent to artysta, który prowadzi niezwykle popularny kanał Ten Second Songs. Publikuje w serwisie YouTube nietypowe, bardzo oryginalne covery największych współczesnych przebojów. Prezentuje je w kilkunastu różnych stylach muzycznych. Stworzył już nowe wersje chociażby „In The End” Linkin Park, „Dark Horse” Katy Perry czy „Hello” Adele.

Teraz przyszła pora na przeróbkę największego hitu tegorocznego lata. W ciągu prawie sześciu minut macie okazję usłyszeć „Despacito” w 26 stylach muzycznych, z których znani są różni artyści. Posłuchajcie, jak wakacyjny przebój brzmiałby, gdyby stworzyli go Rammstein, Bon Jovi, Iron Maiden, Queen, Die Antwoord, PSY, Kendrick Lamar czy The Doors.

Kim jest piękność z klipu „Despacito”?

Teledysk do przeboju „Despacito” bije rekordy popularności i najprawdopodobniej już w sierpniu zostanie najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu YouTube. To nie tylko zasługa samej piosenki, ale także krajobrazów i prawdziwej piękności. Kim jest Zuleyka Rivera? Sprawdźcie tutaj.

Twórca „Despacito” w nowej wersji przeboju DNCE

W sieci zadebiutował właśnie remiks utworu „Kissing Strangers” z gościnnym udziałem Luisa Fonsiego, autora słynnego „Despacito”. Pojawiły się zwrotki w języku hiszpańskim, a nowa wersja zyskała sporo latynoskiego klimatu. Czy remiks powtórzy sukces tegorocznego hitu lata? Posłuchajcie tutaj i sami oceńcie.

„Despacito” na wesoło. Najlepsze MEMY od internautów

RadioZET.pl/PK

Oceń