Zamknij

Córka R. Kelly'ego zabrała głos w sprawie oskarżeń o gwałty. Nazwała ojca „potworem”

Redakcja
11.01.2019 14:53
R. Kelly
fot. Justin Paludipan / Splash News/EAST NEWS

Skandal z R. Kellym trwa. W sprawie afery seksualnej wypowiedziała się córka muzyka — 20-letnia Joann Kelly. Dziewczyna opublikowała długi komunikat na swoim Instagramie, w którym wyraziła wsparcie dla wszystkich ofiar i ich rodzin. Nazwała też swojego ojca „potworem”.

R. Kelly jest w ogniu krytyki po emisji dokumentu „Surviving R. Kelly”, w którym wiele kobiet oskarża znanego muzyka m.in. o gwałty, molestowanie seksualne, przemoc psychiczną i fizyczną czy wykorzystywanie nieletnich.

Zobacz także

R. Kelly: afera seksualna. Córka muzyka zabiera głos

W sprawie oskarżeń wobec R. Kelly’ego głos postanowiła zabrać jego córka Joann Kelly. Posługująca się pseudonimem Buku Abi 20-latka opublikowała swoje oświadczenie na Instagramie. Dziewczyna potępiła szokujące zachowania ojca i wyraziła wsparcie dla wszystkich ofiar. Wyznała, że zarówno ona, jak i cała rodzina, także mieli problemy z R. Kellym. Potwierdziła również, że od wielu lat nie utrzymują kontaktu.

Ten sam potwór, z który mnie cały czas konfrontujecie, jest moim ojcem. Dobrze wiem, kim i czym jest. Dorastałam w tym domu. Decyzja o niemówieniu o nim i tym, co zrobił, jest dla dobra mojego umysłu. Mojego stanu emocjonalnego. Mojego leczenia — napisała 20-latka i dodała: — Modlę się za wszystkie ofiary i ich rodziny, które zostały dotknięte przez czyny mojego ojca. Naprawdę, to wszystko bardzo mnie dotknęło.

Aferę seksualną z R. Kellym skomentował m.in. ojciec Beyoncé, który wspomniał o dawnej współpracy jego córki i członkiń Destiny’s Child. Oświadczenie w sprawie oskarżeń opublikowała także Lady Gaga. Gwiazda przeprosiła za współpracę z muzykiem i potwierdziła, że usunie ich wspólną piosenkę z internetu.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com/PK