Zamknij

R. Kelly nie przyznaje się do molestowania. Popłakał się i wpadł w furię podczas wywiadu [WIDEO]

Redakcja
07.03.2019 12:55
R. Kelly nie przyznaje się do molestowania popłakał się i wpadł w furię podczas wywiadu WIDEO
fot. Twitter screen

R. Kelly udzielił pierwszego wywiadu po usłyszeniu zarzutów o molestowanie seksualne kobiet. Podczas rozmowy z dziennikarką Gayle King muzyk zaprzeczył zarzutom, popłakał się i wpadł w furię przed kamerami. Ogromne poruszenie wśród internautów wywołało jedno ze zdjęć zrobionych w trakcie wywiadu.

R. Kelly udzielił pierwszego wywiadu od momentu, kiedy usłyszał aż 10 zarzutów dotyczących przemocy seksualnej. Rozmowę przeprowadziła dziennikarka Gayle King ze stacji CBS.

Wywiad z R. Kellym jest szeroko komentowany w internecie. W trakcie rozmowy znany amerykański muzyk nie przyznał się do winy i zaprzeczył wszystkim oskarżeniom. Przypomniał także, że w przeszłości został uniewinniony z zarzutu dziecięcej pornografii. W pewnym momencie emocje wzięły jednak górę i 52-letniemu artyście puściły nerwy. Wstał z krzesła, zaczął krzyczeć oraz płakać przed kamerami.

Nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy. To nie ja. Walczę o moje pie******e życie — powiedział R. Kelly i dodał: „Kocham kobiety. Kocham wszystkie kobiety. Kocham każdego. Historie opowiedziane w tym dokumencie są nieprawdziwe”.

Do sieci trafiło zdjęcie, które zrobiono w trakcie wywiadu. Na fotografii uchwycono moment furii R. Kelly’ego i spokojną reakcję dziennikarki. Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie, a wielu internautów zaczęło wręcz postrzegać je jako symboliczne. Pojawiły się głosy, że fotografia idealnie obrazuje pozycję wielu czarnoskórych kobiet w Ameryce.

Po wywiadzie R. Kelly trafił do aresztu w związku z niepłaceniem alimentów. Muzyk miał nie wypłacić żonie i dzieciom ponad 160 tysięcy dolarów. W sądzie przyznał, że ma poważne problemy finansowe, które spowodowane są aferą seksualną. Kolejne posiedzenie w tej sprawie odbędzie się w następnym tygodniu.

Afera seksualna z R. Kellym wybuchła w związku z emisją kontrowersyjnego serialu dokumentalnego „Surviving R. Kelly”, w którym wiele osób oskarżyło artystę m.in. o gwałty, molestowanie seksualne, przemoc psychiczną i fizyczną czy wykorzystywanie nieletnich kobiet. Kilkuodcinkowy film wywołał ogromny skandal w Stanach Zjednoczonych.

Zarzuty postawione R. Kelly’emu odnoszą się do lat 1996-2010. Znany muzyk miał wtedy wykorzystywać seksualnie cztery kobiety, w tym trzy w wieku poniżej 17 lat. Podobno artyście grozi nawet 70 lat więzienia.

R. Kelly to jeden z najpopularniejszych amerykańskich artystów, producentów i autorów tekstów. Za swój wielki przebój „I Believe I Can Fly”, który promował filmowy hit „Kosmiczny mecz”, zgarnął aż trzy prestiżowe nagrody Grammy. Współpracował z największymi gwiazdami muzyki, m.in. Jayem-Z, Usherem, Lady Gagą, The Pussycat Dolls, Justinem Bieberem czy Kanye Westem.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tvn24.pl,plotek.pl/PK