Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

RUDNIK wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

17.08.2017 16:23

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej. W dniach 18-20 sierpnia na deskach Opery pojawi się blisko pięćdziesięciu Artystów, a wśród nich RUDNIK! Wokalista był jednym ze zdobywców statuetki na „Lato Zet i Dwójki”.

RUDNIK wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 fot. Materiały promocyjne

RUDNIK jest wszystkim doskonale znany jak główna twarz nieistniejącego już (niestety) zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Ten wyjątkowo utalentowany artysta i producent muzyczny, którego znamy jako uczestnika największych festiwali oraz wydarzeń telewizyjno-radiowych, współtwórcę radiowych hitów, oraz jednego ze zdobywców nagrody specjalnej podczas „Polsat SuperHIT Festiwal" w koncercie „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM" za przebój „Zawsze do celu” oraz statuetki na „Lato Zet i Dwójki” wystąpi tym razem na TOP Of The TOP Festiwal Sopot 2017.

RUDNIK z pewnością ponownie zdobędzie serca widowni Opery Leśnej i telewidzów, dla których przygotował specjalną muzyczną niespodziankę.  Artysta wystąpi w sobotnim koncercie iDance, który zobaczycie w TVN. Oj będzie się działo!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja sopockiego festiwalu. W tym roku impreza będzie podzielona na trzy dni, podczas których usłyszymy najsłynniejsze miłosne przeboje i największe taneczne hity oraz zobaczymy występy kabaretowe.

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017: poznaj szczegółowy program i artystów

Oceń