Zamknij

RUDNIK wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017

Redakcja
17.08.2017 16:23
RUDNIK wystąpi na TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017
fot. Materiały promocyjne

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017 to wyjątkowe, trzydniowe wydarzenie, które odbędzie się w jednym z najbardziej kultowych muzycznie miejsc w Polsce – Operze Leśnej. W dniach 18-20 sierpnia na deskach Opery pojawi się blisko pięćdziesięciu Artystów, a wśród nich RUDNIK! Wokalista był jednym ze zdobywców statuetki na „Lato Zet i Dwójki”.

RUDNIK jest wszystkim doskonale znany jak główna twarz nieistniejącego już (niestety) zespołu Najlepszy Przekaz w Mieście. Ten wyjątkowo utalentowany artysta i producent muzyczny, którego znamy jako uczestnika największych festiwali oraz wydarzeń telewizyjno-radiowych, współtwórcę radiowych hitów, oraz jednego ze zdobywców nagrody specjalnej podczas „Polsat SuperHIT Festiwal" w koncercie „Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM" za przebój „Zawsze do celu” oraz statuetki na „Lato Zet i Dwójki” wystąpi tym razem na TOP Of The TOP Festiwal Sopot 2017.

RUDNIK z pewnością ponownie zdobędzie serca widowni Opery Leśnej i telewidzów, dla których przygotował specjalną muzyczną niespodziankę.  Artysta wystąpi w sobotnim koncercie iDance, który zobaczycie w TVN. Oj będzie się działo!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja sopockiego festiwalu. W tym roku impreza będzie podzielona na trzy dni, podczas których usłyszymy najsłynniejsze miłosne przeboje i największe taneczne hity oraz zobaczymy występy kabaretowe.

TOP OF THE TOP Festival Sopot 2017: poznaj szczegółowy program i artystów