Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Radio ZET na Kraków Live Festival 2017. Gdzie będzie nasza strefa i co w niej znajdziesz?

18.08.2017 07:45

Tegoroczna edycja Kraków Live Festival startuje już w piątek, 18 sierpnia. To będzie wyjątkowy weekend pełen muzycznych wrażeń. Na scenie pojawią się m.in. Ellie Goulding, Lana Del Rey, Wiz Khalifa czy Birdy. W Krakowie nie może zabraknąć także Radia ZET. Będziemy tam z naszą strefą, którą koniecznie musicie odwiedzić!

Radio ZET na Kraków Live Festival 2017. Gdzie będzie nasza strefa i co w niej znajdziesz? fot. mat. prasowe

Dołącz do naszego oficjalnego wydarzenia na Facebooku!

Wybieracie się na Kraków Live Festival 2017? Musicie koniecznie zajrzeć do strefy Radia ZET, w której możecie liczyć na mnóstwo zabawy. Znajdziecie nas tuż przy głównym wejściu na teren festiwalu.

W trakcie dwóch dni muzycznego święta będziemy czekać na Was ze świetnymi atrakcjami. W naszej strefie odbędzie się wiele konkursów ze smart gadgetami od Radia ZET, a każdy uczestnik festiwalu będzie miał okazję zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na ściance foto i przejść prawdziwą metamorfozę (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych).

To nie koniec. W strefie Radia ZET będziecie mogli zrelaksować się i odpocząć po koncertach na wygodnych leżakach, a wieczorem poszaleć przy najlepszych tanecznych przebojach. Na miejscu spotkacie też Marcina Wojciechowskiego z Radia ZET, który poprowadzi swój radiowy program na żywo.

Na ulicach Krakowa spotkacie również Muzyczny Autobus Radia ZET, w którym możecie liczyć na kapitalna zabawę także poza strefa festiwalową.

Gdzie będzie strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2017? [MAPA]

Radio ZET fot. mat. prasowe

Transmisji programu Marcina Wojciechowskiego z KLF 2017 będzie można posłuchać posłuchać na http://www.radiozet.pl/sluchaj/online/Radio-ZET-online.html lub przez aplikację Radia ZET na iOS lub Android.

RadioZET.pl/PK

Oceń