Zamknij

Radio ZET na Kraków Live Festival 2017. Gdzie będzie nasza strefa i co w niej znajdziesz?

Redakcja
18.08.2017 07:45
Radio ZET na Kraków Live Festival 2017. Gdzie będzie nasza strefa i co w niej znajdziesz?
fot. mat. prasowe

Tegoroczna edycja Kraków Live Festival startuje już w piątek, 18 sierpnia. To będzie wyjątkowy weekend pełen muzycznych wrażeń. Na scenie pojawią się m.in. Ellie Goulding, Lana Del Rey, Wiz Khalifa czy Birdy. W Krakowie nie może zabraknąć także Radia ZET. Będziemy tam z naszą strefą, którą koniecznie musicie odwiedzić!

Dołącz do naszego oficjalnego wydarzenia na Facebooku!

Wybieracie się na Kraków Live Festival 2017? Musicie koniecznie zajrzeć do strefy Radia ZET, w której możecie liczyć na mnóstwo zabawy. Znajdziecie nas tuż przy głównym wejściu na teren festiwalu.

Zobacz także

W trakcie dwóch dni muzycznego święta będziemy czekać na Was ze świetnymi atrakcjami. W naszej strefie odbędzie się wiele konkursów ze smart gadgetami od Radia ZET, a każdy uczestnik festiwalu będzie miał okazję zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na ściance foto i przejść prawdziwą metamorfozę (make-up, plecenie wianków, porady wizażystów, festiwalowe tatuaże i wiele innych).

To nie koniec. W strefie Radia ZET będziecie mogli zrelaksować się i odpocząć po koncertach na wygodnych leżakach, a wieczorem poszaleć przy najlepszych tanecznych przebojach. Na miejscu spotkacie też Marcina Wojciechowskiego z Radia ZET, który poprowadzi swój radiowy program na żywo.

Zobacz także

Na ulicach Krakowa spotkacie również Muzyczny Autobus Radia ZET, w którym możecie liczyć na kapitalna zabawę także poza strefa festiwalową.

Zobacz także

Gdzie będzie strefa Radia ZET na Kraków Live Festival 2017? [MAPA]

Radio ZET
fot. mat. prasowe

Transmisji programu Marcina Wojciechowskiego z KLF 2017 będzie można posłuchać posłuchać na http://www.radiozet.pl/sluchaj/online/Radio-ZET-online.html lub przez aplikację Radia ZET na iOS lub Android.

RadioZET.pl/PK