Zamknij

Radio ZET z nowymi dżinglami. Kultowe "Radio ZET i już" w wykonaniu polskich gwiazd i słuchaczy

Piotr Krajewski
22.05.2020 11:40
Radio ZET z nowymi dżinglami kultowe Radio ZET i już w wykonaniu polskich gwiazd i słuchaczy
fot. Radio ZET

„Radio ZET i już” to kultowy dżingiel, który towarzyszy naszej stacji już od wielu lat. W związku ze zbliżającymi się 30. urodzinami Radia ZET postanowiliśmy zrobić niespodziankę naszym słuchaczom i zaprezentowaliśmy go w zupełnie innej odsłonie. Naszą nową oprawę muzyczną zaśpiewały nie tylko największe polskie gwiazdy muzyki, ale również nasi fani na TikToku.

Nowa oprawa muzyczna Radia ZET już jest. Od 11 maja nasi słuchacze mają okazję usłyszeć kultowe „Radio ZET i już” w zupełnie innej wersji. Wszystko za sprawą Lanberry i Patryka Skończyńskiego, którzy fenomenalnie odświeżyli nasz słynny dżingiel.

Dołączyły do nich największe gwiazdy polskiej muzyki. „Radio ZET i już” w nowej odsłonie nagrali również Beata Kozidrak, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Grzegorz Markowski, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska i Grzegorz Skawiński. To jednak nie koniec niespodzianek. Słuchajcie uważnie Radia ZET — już wkrótce usłyszycie kolejnych znanych artystów prezentujących naszą nową oprawę muzyczną.

Włącz Radio ZET już teraz i posłuchaj, jak brzmi po zmianach

Słuchacze Radia ZET śpiewają „Radio ZET i już” na TikToku

Nową wersję dżingla „Radio ZET i już” nagrali nie tylko polscy artyści. Specjalnie dla naszych słuchaczy zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs na TikToku, w którym każdy mógł wziąć udział i zaśpiewać „Radio ZET i już” po swojemu.

Nie zabrakło znakomitych wykonań i kreatywnych filmików. Wśród uczestników naszego konkursu pojawiła się m.in. Wiktoria Zwolińska, którą wielu słuchaczy Radia ZET może kojarzyć z trzeciej edycji „The Voice Kids”. Utalentowana nastolatka była jedną z finalistek programu.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK