Zamknij

„Radomian Rhapsody”: polska parodia hitu Queen. Kabaret zrobił przeróbkę o Radomiu! [WIDEO]

Redakcja
20.11.2018 11:32
Queen
fot. Youtube (Queen Official)

„Bohemian Rhapsody” to jeden z najsłynniejszych przebojów grupy Queen. Właśnie doczekał się polskiej parodii, którą stworzył Kabaret Świerszczychrząszcz. Twórcy w przeróbce pod nazwą „Radomian Rhapsody” nabijają się z Radomia.

Kabaret Świerszczychrząszcz — „Radomian Rhapsody”. Parodia Queen

Wielki hit Queen doczekał się polskiej parodii. Kabaret Świerszczychrząszcz przygotował nietypową przeróbkę przeboju „Bohemian Rhapsody”. W swojej zabawnej wersji zatytułowanej „Radomian Rhapsody” członkowie śmieją się z Radomia.

Od lat to ponad 200-tysięczne miasto jest obiektem żartów internautów. Wśród wielu osób Radom ma bardzo złą opinię. Ludzie śmieją się m.in. z mało uczęszczanego lotniska czy słynnej „chytrej baby”, która podbiła kiedyś internet.

Drodzy Państwo, sensacja! "Bohemian Rhapsody" miało wejść do kin z polskim dubbingiem! Ostatecznie z tego zrezygnowano, ale mamy dla Was tytułowy utwór, który miał być wykorzystany w polskiej wersji językowej. Szkoda byłoby przejść obojętnie obok tak poruszającej, życiowej historii... — napisał Kabaret Świerszczychrząszcz.

Kabaret wykorzystał w swojej przeróbce kadry z oryginalnego teledysku Queen do „Bohemian Rhapsody”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK