Zamknij

Brzozowski i Górniak ćwiczą razem przed Eurowizją 2021. Zaśpiewali wspólnie piosenkę [WIDEO]

04.05.2021 14:47
Rafał Brzozowski Edyta Górniak
fot. Damian Klamka/East News

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak spędzili majówkę w Zakopanem. Zaprzyjaźnieni artyści spotkali się, aby razem przygotować reprezentanta Polski do występu na Eurowizji 2021. W internecie pojawiło się wideo, na którym para śpiewa wspólnie jeden z jej zapomnianych utworów. Brzozowski zrobił niespodziankę Górniak.

Rafał Brzozowski wystąpi na Eurowizji 2021 z piosenką „The Ride”. Do konkursu coraz bliżej, więc artysta intensywnie przygotowuje się do swojego występu.

W trakcie przygotowań do Eurowizji Brzozowski postanowił skorzystać z pomocy Edyty Górniak, która może pochwalić się najlepszym wynikiem w słynnym konkursie spośród wszystkich polskich reprezentantów. Artyści spędzili razem majówkę, w której trakcie ćwiczyli wspólnie do Eurowizji 2021.

Zobacz także: Edyta Górniak omal nie umarła. Teraz dziękuje za czas pandemii. "2020 rok był zbawienny"

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak ćwiczą razem przed Eurowizją 2021. Zaśpiewali razem

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak nie kryją się ze swoją przyjaźnią. Ostatnie tygodnie to bardzo intensywny i stresujących czas dla gwiazdora TVP, który już w drugiej połowie maja będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021.

Edyta Górniak, która w 1994 roku zajęła wysokie 2. miejsce w konkursie, postanowiła wesprzeć artystę i udzielić mu kilku rad przed występem. Zaprosiła go więc do swojego domu na Podhalu.

Para spędziła tegoroczną majówkę w Zakopanem na ćwiczeniach. Górniak pochwaliła się nagraniem ze wspólnego śpiewania.

Rafał Brzozowski zaskoczył Edytę Górniak i przygotował niespodziankę

Rafał Brzozowski przygotował wyjątkową niespodziankę dla Edyty Górniak. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 postanowił przypomnieć artystce jeden z jej zapomnianych utworów. Mowa o piosence „Będę śniła”, która została nagrana w 1995 roku w trakcie prac nad słynną płytą „Dotyk”.

Edyta Górniak nie kryła emocji i zdziwienia, kiedy usłyszała kompozycję. Przyznała, że kompletnie zapomniała o tym utworze.

Ze wzruszeniem przyjmuję Twój piękny prezent Rafałku... Tej niespodzianki nie zapomnę chyba nigdy. Myślę, że to równie wielkie zaskoczenie i wzruszenie dla wielu moich Fanów, którzy kroczą ze mną od początku mojej drogi artystycznej – napisała piosenkarka na Instagramie.

Zobacz także: The Voice of Poland: Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w roli jurora?