Zamknij

Rafał Brzozowski z nowym singlem o współczesnej miłości. Posłuchaj "Głośniej"

23.07.2021 13:27
Rafał Brzozowski
fot. mat. prasowe TVP

Rafał Brzozowski opublikował nowy singiel "Głośniej". Piosenka opowiada o tym,  że nawet w naszych czasach istnieje jeszcze prawdziwa miłość.

Rafał Brzozowski nie odpoczywał długo po konkursie Eurowizji. Muzyk spędził urlop na surfowaniu po Morzu Bałtyckim, jednak dość szybko wrócił do pracy, której efekty są już dostępne w sieci.

Rafał Brzozowski opublikował singiel "Głośniej"

Artysta opublikował właśnie swój najnowszy singiel "Głośniej". Piosenka na pewno doda otuchy wszystkim tym, którzy powoli zaczęli tracić wiarę w prawdziwą miłość. Brzozowski śpiewa, że szczere uczucie nawet w naszych specyficznych czasach jest jeszcze możliwe.

Rafał Brzozowski nie krył podekscytowania przed publikacją utworu. Zapowiedź nowej muzyki umieścił między innymi na swoim Instagramie. Singiel "Głośniej" jest już dostępny w serwisach streamingowych, a na YouTubie możemy obejrzeć lyric video do kompozycji.

Autorem słów piosenki jest Wojtek Byrski. Muzykę napisał Przemysław Puk, Jurand Wójcik oraz Rafał Brzozowski, a za reżyserię i zdjęcia do klipu odpowiada Pascal Pawliszewski.

Rafał Brzozowski - "Głośniej". Reakcje fanów

Fani Rafała Brzozowskiego bardzo ciepło zareagowali na jego nową muzykę. Chociaż nadal pamiętają niepowodzenie artysty na Eurowizji, twierdzą, że dzięki nowej piosence, Brzozowski znowu ich zachwycił.

Odkupiłeś się po Eurowizji, naprawdę bardzo dobra piosenka - pisze Mateusz.

Myślę, że możemy powoli zapomnieć po nieudanym występie na Eurowizji... SZTOS!!! - dodaje Monika.

Zakochałam się - wyznała Sylwia.