Zamknij

Rafał Brzozowski zdradził, jakie ma plany po Eurowizji. "Kilka tygodni urlopu"

21.05.2021 14:17
Rafał Brzozowski
fot. HOLLANDSE HOOGTE/East News

Rafał Brzozowski nie przeszedł do finału Eurowizji 2021. Polski reprezentant odpadł w drugim półfinale. Teraz zdradził, jakie ma dalsze plany na najbliższe miesiące.

Rafał Brzozowski nie pojawi się w finale Eurowizji 2021, który będzie można oglądać już w ten weekend. Jego piosenka "The Ride" nie zadowoliła widzów, którzy mogli oddawać swoje głosy poprzez SMS-y i aplikację. Reprezentant Polski już przed występem mierzył się z bardzo krytycznymi komentarzami. Także teraz internauci żartują z umiejętności wokalnych gwiazdora TVP. Brzozowski stara się jednak nie przejmować negatywnym odbiorem jego utworu.

- Kochani, no nie wiem, co powiedzieć. Daliśmy z siebie po prostu wszystko, co się dało. Bawiliśmy się świetnie. To była największa przygoda mojego życia, fantastyczna. Nie udało się, ale trzeba umieć przegrywać. Ja dziękuję za tę przygodę, za to wielkie wsparcie, które czułem - mówił po ogłoszeniu wyników.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski zmiażdżony przez internautów? "Polsko, przykro mi"

Rafał Brzozowski zdradził, co planuje robić po Eurowizji 2021

Czy Rafał Brzozowski po przegranej na Eurowizji 2021 rzuci się w wir dalszej pracy? Okazuje się, że gwiazdor Telewizji Polskiej ma inne plany. Prezenter i wokalista chce odpocząć i zregenerować siły po długich tygodniach ciężkich prób.

- Po konkursie Eurowizji będę chciał trochę odpocząć. Kilka tygodni urlopu. Na pewno pojadę na Hel, aby dwa tygodnie popływać i o niczym nie myśleć - powiedział w rozmowie z "Pomponikiem".