Zamknij

Rafał Szatan w singlu „Hit”. Nowa piosenka gwiazdora „M jak miłość” [WIDEO]

Redakcja
06.12.2018 11:48
Rafał Szatan
fot. Youtube (Rafał Szatan)

Rafał Szatan zaliczył niedawno świetny wynik w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zajął w finale wysokie 2. miejsce. Teraz popularny aktor i piosenkarz zaprezentował swoją nową piosenkę zatytułowaną „Hit”.

Rafał Szatan i nowa piosenka „Hit”

Obecnie wiele osób kojarzy Rafała Szatana przede wszystkim z roli w serialu „M jak miłość”. Artysta nie jest jednak jedynie aktorem. Od dłuższego już czasu działa także w branży muzycznej. Właśnie wydał swój kolejny, bardzo energetyczny singiel pod tytułem „Hit”. Piosenka powstała we współpracy z Filipem Kuncewiczem i Kamilem Franczakiem.

Rafał Szatan jest związany z muzyką od wielu lat. 30-latek kształcił się w liceum muzycznym, a następnie ukończył studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Występował też w wielu konkursach i na festiwalach. Przez kilka lat był nawet wokalistą zespołu RH+.

Pojawił się również w „The Voice of Poland”. Niedawno był uczestnikiem dziesiątej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Rafał Szatan zrobił furorę w programie i zajął ostatecznie 2. miejsce. W trakcie show wcielił się m.in. w Dawida Podsiadło, Bruno Marsa, Sade czy Andreę Bocellego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK