Zamknij

Rag’n’Bone Man wydał nową płytę. W piątek wyjątkowy wywiad z artystą w Radiu ZET

07.05.2021 07:40
Rag n Bone Man
fot. mat. prasowe

Rag’n’Bone Man, czyli jeden z najciekawszych brytyjskich głosów ostatnich lat, zaprezentował nową płytą „Life by Misadventure”, której patronem jest Radio ZET. W piątkowy wieczór nasi słuchacze usłyszą wyjątkowy wywiad z artystą, który opowie Polakom o swoim najnowszym albumie.

Rag’n’Bone Mana nie trzeba nikomu przedstawiać. 36-letni wokalista i autor tekstów to jeden z najpopularniejszych brytyjskich artystów ostatnich lat. Jego przeboje „Human” i „Skin” podbiły serca słuchaczy Radia ZET, a debiutancki album pokrył się w Polsce platyną.

Teraz artysta powraca z zupełnie nową płytą zatytułowaną „Life by Misadventure”. Krążek ukazał się 7 maja.

Zobacz także

Rag’n’Bone Man – „Life by Misadventure”. Nowa płyta

Rag’n’Bone Man wydał nową płytę „Life by Misadventure”. Jak zdradził sam artysta, album jest kolekcją emocjonalnych piosenek, które nagrał w amerykańskim Nashville. Przy krążku współpracował m.in. z nagrodzonym Grammy producentem, Mikiem Elizondo.

Artyście zależało, aby płyta została celowo nagrana tak, by brzmiała jak nagranie na żywo. Co ciekawe, jedna z piosenek powstała w garażu Rory’ego Grahama, czyli Rag’n’Bone Mana.

Tym razem mieliśmy sporo czasu, żeby żyć z tymi piosenkami. Wcześniej bywało tak, że po napisaniu piosenki, jeszcze tego samego dnia trafiałem do studia i to była wersją, która lądowała na albumie. Dodatkowy czas pozwolił przekazać tym dźwiękom prawdziwe emocje – mówi wokalista.

Rag n bone Man
fot. Okładka albumu / mat. prasowe

Na albumie „Life by Misadventure” znalazło się 14 utworów, w tym single „All You Ever Wanted” i „Anywhere Away From Here”, w którym gościnnie występuje również Pink. Rag’n’Bone Man nie kryje radości, że w utworze pojawiła się amerykańska gwiazda.

Ten kawałek to szczere spojrzenie na chęć zniknięcia z niekomfortowych sytuacji. Opowiada o słabościach, które wszyscy mamy. To zaszczyt, że Pink pojawiła się w tej piosence i ogromne się cieszę, że mogłem z nią współpracować – wyznał.

Wywiad z Rag’n’Bone Manem w Radiu ZET z okazji premiery płyty

Premierę płyty „Life by Misadventure” będziemy świętować również na antenie Radia ZET. Już w piątek, 7 maja po godz. 20:00 nasi słuchacze usłyszą wyjątkowy wywiad z Rag’n’Bone Manem, który opowie o swoim najnowszym albumie.

RadioZET.pl/mat.prasowe