Zamknij

Ralph Kaminski śpiewa utwór Maanamu. To pierwsza zapowiedź płyty "KORA" [WIDEO]

17.09.2021 14:44
Ralph Kaminski
fot. mat. prasowe

Ralph Kaminski oddaje hołd Korze. Artysta wkrótce wyda album "KORA", na którym znajdą się jego interpretacje utworów artystki i zespołu Maanam. Do internetu trafił pierwszy singiel "Biegnij razem ze mną".

Ralph Kaminski ma na swoim koncie już dwie płyty, które zachwyciły słuchaczy. Artysta wkracza teraz w zupełnie nowy etap kariery i przygotowuje się do wydania wyjątkowego albumu. Znajdą się na nim utwory Kory i zespołu Maanam. Pierwszy singiel "Biegnij razem ze mną" właśnie się ukazał.

Zobacz także:  Ralph Kamiński komentuje pocałunek z Krzysztofem Zalewskim na gali Fryderyki. "Jestem zdziwiony"

Ralph Kaminski i nowy singiel "Biegnij razem ze mną". Kiedy premiera płyty "KORA"?

Ralph Kaminski zaprezentował cover utworu "Biegnij razem ze mną", który pochodzi z debiutanckiego albumu studyjnego zespołu Maanam wydanego czterdzieści lat temu. Piosenka zyskała nową aranżację.

"Kora" to opowieść o tęsknocie i głodzie miłości. Utwory zespołu Maanam i Kory odzwierciedlają nastroje dzisiejszych czasów – mówi wokalista i zdradza, że inspiracją powstania albumu był koncert-spektakl „KORA”, który Ralph zaprezentował na niedawnym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Premiera płyty "KORA" odbędzie się 15 października. Na albumie pojawią się nie tylko wielkie przeboje, jak choćby „Wyjątkowo zimny maj” czy „Po prostu bądź”, ale również mniej znane utwory. Nagrania zostały zrealizowane na tzw. setkę, dzięki czemu udało się zachować koncertową energię.