Zamknij

Ralph Kaminski jako Michał Szpak, Maffashion jako Mata. Te stroje na Halloween podbiły sieć

02.11.2021 11:25
Ralph Kaminski
fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Ralph Kaminski jako Michał Szpak, Maffashion jako Mata. Gwiazdy muzyki stały się hitem sieci w kategorii pomysłów na przebrania na Halloween.

Ralph Kaminski i Maffashion w tym roku postawili na muzyczne stroje na Halloween. Wokalista i jedna z najpopularniejszych polskich influencerek podbili sieć zdjęciami w przebraniach z okazji 31 października. Jak widać, polskim gwiazdom nie brakuje oryginalnych pomysłów i nie poszli na łatwiznę.

Maffasion jako Mata. Zdjęcia influencerki podbijają sieć

Zielony dres bohaterów "Squid Game" i maski nawiązujące do serialu "Dom z Papieru" to jedne z najpopularniejszych atrybutów postaci, które mogliśmy zobaczyć na tegorocznych imprezach Halloween. Jak co roku nie zabrakło też Jokerów czy osób przebranych za Mię Wallace. Jednak jak się okazuje, hitami Halloween w sieci były przebrania za polskich muzyków.

Maffasion, popularna polska influencerka postanowiła poczuć się w Halloween jak Mata. Twórczyni internetowa założyła blond perukę z charakterystycznym przedziałkiem na środku, podkreśliła brwi, narysowała sobie włosy na klacie i zarzuciła na siebie niebieski dres. Z daleka musiała wyglądać identycznie jak młody Matczak. Dla podkreślenia efektu Maff przegryzała frytki z McDonald's, sieci restauracji, z którymi od niedawna współpracuje raper.

Ralph Kaminski jako Michał Szpak. Komentujący nie zauważyli różnicy

Równie dużą kreatywnością wykazał się w tym roku Ralph Kaminski. Muzyk nie miał ochoty na eksperymenty ze sztuczną krwią, czy próbę wcielenia się w zagraniczne gwiazdy lub postaci z kinowych klasyków. Artysta zaskoczył wszystkich przebraniem za... kolegę z branży.

Kaminski założył długą czarną perukę, błyszczącą koszulę, dużo biżuterii i obcisłe do granic możliwości spodnie. Wisienką na torcie były dorysowane wąsy oraz mocny, mroczny makijaż. Wyrazista postać, w którą wcielił się w ten sposób wokalista to Michał Szpak.

Ralph odwiedził w swoim stroju imprezę u Mery Spolsky i przyznał na Instagramie, że nigdy wcześniej nie bawił się tak dobrze na imprezie halloweenowej.

Pod postem pojawił się komentarz Michała Szpaka, który był zachwycony kreacją Kaminskiego. Komentujący przyznali, że podobieństwo jest uderzające. Do tego stopnia, że wielu fanów muzyka nabrało się, że na zdjęciu faktycznie pozuje Szpak.