Zamknij

Ralph Kaminski został okradziony. Do kradzieży doszło w centrum miasta: "Smutek, stres, policja"

06.12.2021 10:54
Ralph Kaminski
fot. Pawel Wodzynski/East News

Ralph Kaminski został okradziony w jednej z warszawskich galerii handlowych. Wokalista opublikował wpis, w którym zdradził, co stracił. "Smutek, stres, policja" – napisał piosenkarz na Twitterze.

Ralph Kaminski okradziony. W miniony weekend piosenkarz pojawił się w jednej z galerii handlowych w Warszawie – podczas wizyty skradziono mu torbę, w której były m.in. klucze, portfel i słuchawki.

Zobacz także:  Ralph Kaminski w rozmowie z Radiem ZET: "Ciężko żyć w przestrzeni, która próbuje wykluczać"

Ralph Kaminski okradziony w galerii handlowej w Warszawie

W sobotę Ralph Kaminski padł ofiarą złodziei w warszawskiej galerii handlowej. Wokalista opublikował wpis w mediach społecznościowych, gdzie ujawnił, co stracił. Zniknęły m.in. słuchawki i portfel.

Okazuje się, że artysta musiał nawet wymieniać zamki w drzwiach, ponieważ skradziono mu również klucze.

– W środku była kosmetyczka Celine, AirPodsy, czarny portfel Saint Laurent, klucze - jakby ktoś widział - to moje. Ale wieczór, zamiast kina…wymiana zamków, blokady kart, dokumentów, smutek, stres, policja, a na torbie napis… – napisał Ralph Kaminski i dodał zdjęcie bawełnianego worka z napisem "Treat People with Kindness ("Traktuj ludzi z życzliwością").

Kaminski potwierdził również, że sprawcy zostali nagrani przez kamery: "Mam nadzieję, że sprawcy się znajdą, na szczęście wszystko jest na monitoringu".