Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rami Malek jako Freddie Mercury. Podobny? Jest pierwsze zdjęcie z planu filmu o Queen!

07.09.2017 09:36

Na tę produkcję czekają tysiące fanów brytyjskiej legendy. Po wieloletnich opóźnieniach prace nad filmem „Bohemian Rhapsody” o grupie Queen w końcu ruszają. Mamy już pierwsze zdjęcie z planu. Tak będzie wyglądał Freddie Mercury. Podobny?

Rami Malek jako Freddie Mercury. Podobny? Jest pierwsze zdjęcie z planu filmu o Queen! fot. BOURASSEAU / EAST NEWS, AFP/EAST NEWS

W postać Freddiego Mercury’ego, legendarnego lidera Queen, wcieli się Rami Malek. Twórcy filmu zastanawiali się nad obsadzeniem w tej roli m.in. Sachę Barona Cohena, Johnnego Deppa i Bena Wishawa. Angaż dostała ostatecznie gwiazda serialu „Mr. Robot”.

Do sieci trafiło właśnie pierwsze zdjęcie z planu, na którym możemy zobaczyć 36-letniego Maleka w stroju Mercury’ego z koncertu „Live Aid” na słynnym Wembley w 1985 roku.

Film zatytułowany „Bohemian Rhapsody” ma opowiadać historię Queen od 1970 roku do wspomnianego już występu „Live Aid”, który odbył się sześć lat przed śmiercią lidera zespołu.

Pozostałych członków formacji zagrają Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joseph Mazzello (jako John Deacon).

Premiera filmu odbędzie się najprawdopodobniej w święta Bożego Narodzenia 2018.

RadioZET.pl/bbc.com/PK

Oceń