Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Raper 6ix9ine w szpitalu. Miał zostać napadnięty i porwany

23.07.2018 10:57

Raper 6ix9ine, znany także jako Tekashi69, miał zostać napadnięty w Nowym Jorku przez trzech zakapturzonych mężczyzn, uderzony bronią i porwany. Jak podają amerykańskie media, sprawcy grozili mu śmiercią, a później okradli. Po wszystkim raper trafił do szpitala.

6ix9ine fot. www.instagram.com/6ix9ine_/

Raper 6ix9ine w szpitalu. Został napadnięty i pobity

Raper 6ix9ine trafił do szpitala po napadnięciu przez nieznanych sprawców. Jak informuje serwis „TMZ”, amerykański artysta — znany także jako Tekashi69 — nagrywał nowy teledysk na nowojorskim Brooklynie. W niedzielny poranek raper wracał do domu, kiedy trzech mężczyzn zatrzymało jego samochód, zaatakowało i uderzyło pistoletem, po czym Amerykanin stracił przytomność.

Następnie sprawcy porwali 6ix9ine i jeździli z nim autem, grożąc mu śmiercią. Bandyci pojechali z nim do jego posiadłości, skąd ukradli biżuterię wartą 750 tys. dolarów. W momencie napadu w domu znajdowały się żona i córka rapera. Nic im się jednak nie stało.

Po kradzieży złodzieje zabrali mężczyznę ze sobą. 6ix9ine miał wyskoczyć z auta i prosić o pomoc przypadkowego kierowcę. Wtedy sprawcy odjechali, a raper został przewieziony do szpitala.

Sprawa została zgłoszona na policję. Okazuje się jednak, że artysta zmienił swoje zeznania. Raper miał zostać zatrzymany na Brooklynie przez dwóch mężczyzn, którzy wepchnęli go do auta. Następnie 6ix9ine został zmuszony zadzwonić do bliskiej osoby i poprosić ją o dostarczenie jego kosztowności. Złodzieje zabrali cenne rzeczy, po czym odjechali. Służby badają sprawę.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,variety.com/PK

Oceń
Tagi