Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Raper 6ix9ine został aresztowany. Grozi mu nawet dożywocie!

22.11.2018 11:13

Raper 6ix9ine został aresztowany w Nowym Jorku. Jest podejrzany o popełnienie licznych przestępstw federalnych. Jak podają amerykańskie media, artyście grożą minimum 32 lata więzienia. Mówi się nawet o dożywotnim pozbawieniu wolności.

6ix9ine fot. Swan Gallet/WWD/REX/Shutterstock/Rex Fashion/East News

Raper 6ix9ine aresztowany

6ix9ine, znany także jako Tekashi69 lub Tekashi, to obecnie jeden z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich raperów. Słynie m.in. ze swojego nietypowego, bardzo kolorowego wizerunku i licznych tatuaży na twarzy.

Raper został ostatnio aresztowany w Nowym Jorku przez służby federalne. 22-latek jest podejrzany o przestępstwa federalne, które popełnił w ciągu ostatnich lat wspólnie z gangiem Nine Trey Gangsta Bloods. Chodzi m.in. o handel narkotykami, wymuszanie haraczy, napady z użyciem broni palnej, a nawet planowanie morderstwa.

Do aresztu trafili także współpracownicy artysty, w tym jego menadżer Kifano Jordan.

Amerykańskie media podają, że 6ix9ine i jego wspólnikom grozi minimum 32 lata więzienia. Pojawiają się też informacje o dożywotnim pozbawieniu wolności.

Co ciekawe, 6ix9ine został już wcześniej skazany. W zeszłym miesiącu usłyszał wyrok 4 lat w zawieszeniu za stosunek seksualny z 13-letnią dziewczyną. Zobowiązał się też do wykonania 1000 godzin prac społecznych.

23 listopada 6ix9ine miał wydać swój debiutancki album zatytułowany „Dummy Boy”, na którym mają znaleźć się piosenki m.in. z Nicki Minaj i Kanye Westem. W związku z aresztowaniem premiera płyty została przesunięta.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/forbes.com/PK

Oceń
Tagi