Zamknij

Nie żyje 34-letni raper z Kanady. Zginął tragicznie na planie teledysku!

Redakcja
23.10.2018 15:59
Jon James McMurray
fot. Youtube (Jon James

Nie żyje Jon James McMurray. 34-letni raper z Kanady zginął tragicznie na planie nowego teledysku. Artysta kręcił ujęcia, stojąc na skrzydle lecącego samolotu. W pewnym momencie maszyna zaczęła gwałtownie opadać w dół, a McMurray spadł na ziemię.

Kanada: nie żyje 34-letni raper. Zginął na planie teledysku

Tragiczna śmierć podczas kręcenia teledysku. Raper i sportowiec Jon James McMurray nie żyje. W sobotę 34-latek zginął na planie nowego klipu na terenie Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Na potrzeby wideoklipu mężczyzna postanowił nagrać ekstremalny i bardzo niebezpieczny wyczyn, do którego przygotowywał się od wielu miesięcy. W trakcie lotu niewielkim samolotem marki Cessna Jon James McMurray wszedł na skrzydło.

Niestety, podszedł za daleko, przez co maszyna niespodziewanie przechyliła się i zaczęła opadać w kierunku ziemi. Raper nie zdążył otworzyć spadochronu i spadł. Zginął na miejscu. Pilotowi udało się opanować samolot oraz bezpiecznie wylądować.

Jon James McMurray pochodził z kanadyjskiego miasta Calgary. Był profesjonalnym narciarzem, ale po poważnej kontuzji kręgosłupa skupił się na karierze muzycznej.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/huffingtonpost.ca/PK