Zamknij

Raper Kaczor podzielił się traumatyczną historią: "Zabrali mojego ojca, bo od tygodnia leżał martwy"

06.09.2021 14:40
Kaczor
fot. Instagram/Kaczorboss

Kaczor podzielił się z fanami przykrym wspomnieniem. Z okazji rocznicy od wydania jednego z klipów opowiedział o śmierci ojca. 

Kaczor, a właściwie Dominik Kaczmarek to polski raper, który rozpoczął swoją karierę w latach 90 w projekcie Rapscalion X. W 2009 roku artysta nagrał utwór z okazji walki Jędrzeja Kubskiego w MMA. Rok później raper wydał debiutancki solowy album "Przyjaźń, duma, godność".

Kaczor wspomina traumatyczną historię śmierci ojca

Artysta przez lata swojej kariery współpracował z muzykami takimi jak Peja, Jamal, KęKę, Fokus czy Paluch. Kaczor w jednym z ostatnich postów na Facebooku wspominał wydarzenia sprzed 13 lat.

Raper opublikował na swoim Facebooku klip do utworu "Rap, Pasja, Bit" nagranego wspólnie z Shellerem. Muzyk doskonale pamięta moment nagrywania teledysku, ponieważ w trakcie zdjęć dowiedział się o śmierci ojca. Na nagraniach widać nawet podwórko ogrodzone taśmami przez policję. Ojciec rapera, zanim znaleziono jego ciało, leżał martwy w domu przez tydzień.

Kaczor z osobistym wyznaniem z okazji rocznicy wydania wyjątkowego klipu

Kaczor przyznaje, że to dla niego szczególna historia, którą musiał opowiedzieć w swoich kawałkach.

13 lat temu...kręcąc ten klip, weszliśmy na jedno z Łazarskich podwórek, przy którym mieszkał mój ojciec. Rzuciły mi się w oczy policyjne taśmy na oknach oraz drzwiach. Od razu zorientowałem się, co się stało, gdyż kilka dni wcześniej byłem u niego, ale mi nie otworzył, a na klamce od drzwi wisiała siatka z wypraną pościelą, chyba przez jakąś sąsiadkę. Od innego mieszkańca dowiedziałem się, że dziś zabrali ciało mojego ojca alkoholika, gdyż od tyg leżał martwy, a sąsiadów zaalarmował smród. Dla mnie to był wtedy koniec zdjęć, mimo, iż nienawidziłem go wtedy za śmierć matki, nie umiałem przejść obok tego obojętnie.

Klip do utworu możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też: Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]