Zamknij

Nelly zgwałcił fankę? Autor hitu „Dilemma” aresztowany pod zarzutem gwałtu

Redakcja
09.10.2017 11:57
Nelly zgwałcił fankę? Autor hitu „Dilemma” aresztowany pod zarzutem gwałtu
fot. Youtube (NellyVEVO)

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów został aresztowany po tym, jak fanka oskarżyła go o gwałt. Do zdarzenia miało dość wewnątrz autobusu koncertowego po występie w mieście Auburn nieopodal Seattle. Nelly zaprzecza i podkreśla, że jest niewinny.

Nelly koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy mu Florida Georgia Line, znany amerykański duet tworzący muzykę country.

Do spotkania rapera z kobietą miało dojść po sobotnim koncercie w stanie Washington. Para poznała się w klubie, skąd następnie przeniosła się do autobusu, którym Nelly podróżuje po kraju. Tam właśnie miało dojść do gwałtu na fance.

O zdarzeniu poinformował jako pierwszy serwis TMZ. Przed godziną 4:00 czasu lokalnego kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i zgłosiła przestępstwo. Raper trafił do aresztu.

Nelly zaprzecza oskarżeniom

Zszokowany artysta szybko opublikował oficjalne oświadczenie na swoim Twitterze.

„Jestem w szoku tym fałszywym zarzutem. Jestem całkowicie niewinny i mam pewność, że kiedy fakty wyjdą na jaw, będzie jasne, iż stałem się ofiarą nieprawdziwego oskarżenia” – pisze raper.

Nelly uważa, że kobieta chce wykorzystać całą sytuację, aby wzbogacić się. Potwierdził także, iż nie postawiono mu na razie oficjalnych zarzutów. Muzyk został zwolniony do domu. Śledztwo w sprawie trwa.

Koncert w Warszawie

Przypomnijmy, że już 28 października słynny raper ma wystąpić po raz pierwszy w naszym kraju – w warszawskim klubie Stodoła. Nie pojawiły się na ten moment żadne informacje o ewentualnym odwołaniu koncertu.

RadioZET.pl/tmz.com/bbc.com