Nelly zgwałcił fankę? Autor hitu „Dilemma” aresztowany pod zarzutem gwałtu

09.10.2017 11:57

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich raperów został aresztowany po tym, jak fanka oskarżyła go o gwałt. Do zdarzenia miało dość wewnątrz autobusu koncertowego po występie w mieście Auburn nieopodal Seattle. Nelly zaprzecza i podkreśla, że jest niewinny.

Nelly zgwałcił fankę? Autor hitu „Dilemma” aresztowany pod zarzutem gwałtu fot. Youtube (NellyVEVO)

Nelly koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych. Towarzyszy mu Florida Georgia Line, znany amerykański duet tworzący muzykę country.

Do spotkania rapera z kobietą miało dojść po sobotnim koncercie w stanie Washington. Para poznała się w klubie, skąd następnie przeniosła się do autobusu, którym Nelly podróżuje po kraju. Tam właśnie miało dojść do gwałtu na fance.

O zdarzeniu poinformował jako pierwszy serwis TMZ. Przed godziną 4:00 czasu lokalnego kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i zgłosiła przestępstwo. Raper trafił do aresztu.

Nelly zaprzecza oskarżeniom

Zszokowany artysta szybko opublikował oficjalne oświadczenie na swoim Twitterze.

„Jestem w szoku tym fałszywym zarzutem. Jestem całkowicie niewinny i mam pewność, że kiedy fakty wyjdą na jaw, będzie jasne, iż stałem się ofiarą nieprawdziwego oskarżenia” – pisze raper.

Nelly uważa, że kobieta chce wykorzystać całą sytuację, aby wzbogacić się. Potwierdził także, iż nie postawiono mu na razie oficjalnych zarzutów. Muzyk został zwolniony do domu. Śledztwo w sprawie trwa.

Koncert w Warszawie

Przypomnijmy, że już 28 października słynny raper ma wystąpić po raz pierwszy w naszym kraju – w warszawskim klubie Stodoła. Nie pojawiły się na ten moment żadne informacje o ewentualnym odwołaniu koncertu.

RadioZET.pl/tmz.com/bbc.com

Oceń
Tagi