Zamknij

Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo. 19-latkowi grozi kara śmierci

Piotr Krajewski
24.04.2019 11:44
Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo grozi mu kara śmierci
fot. Youtube

Raper YNW Melly został oskarżony o podwójne morderstwo, do którego doszło w amerykańskim stanie Floryda. 19-letni artysta miał zabić swoich dwóch kolegów. Wschodzącej gwieździe rapu grozi kara śmierci.

Raper YNW Melly oskarżony o podwójne morderstwo

Raper YNW Melly jest oskarżony o zamordowanie dwóch kolegów w październiku 2018 roku. 19-latek miał z premedytacją zabić swoich znajomych dla pieniędzy.

Dokonał tego w sposób zimny, wyrachowany i z premedytacją, aby osiągnąć korzyści finansowe — informuje CNN i nawiązuje do ostatniego wniosku sądowego.

YNW Melly miał nie tylko zastrzelić swoich dwóch kolegów, ale także szczegółowo zaaranżować miejsce zbrodni w taki sposób, aby wyglądało na strzelaninę.

Prokuratorzy z Florydy żądają dla rapera kary śmierci. Artysta nie przyznaje się jednak do winy i czeka w areszcie na proces. YNW Melly jest również jednym z podejrzanych w sprawie śmierci szeryfa w miejscowości Gifford.

YNW Melly zdobył największą popularność za sprawą singla „Murder on My Mind”, który odniósł duży sukces w Stanach Zjednoczonych. Piosenka dotarła do 14. miejsca oficjalnej listy przebojów i pokryła się platyną. Raper współpracował również m.in. z Kanye Westem. Artyści nagrali wspólnie utwór „Mixed Personalities”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/cnn.com/PK