Zamknij

Raper zaatakowany podczas koncertu w Krakowie. Chivas dostał butelką w głowę [WIDEO]

28.09.2021 10:02
Raper zaatakowany podczas koncertu w Krakowie. Chivas dostał butelką w głowę [WIDEO]
fot. Facebook

Chivas wystąpił podczas Hip Hop Festivalu w Krakowie. Jedna z osób obecnych na koncercie rzuciła w rapera butelką i uderzyła go w głowę.

Chivas, a właściwie Krystian Gierakowski to łódzki raper, producent muzyczny i autor tekstów. W 2021 roku artysta podpisał kontrakt z wytwórnią GUGU i wydał swój debiutancki album "nauczyłem się przeklinać". Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez słuchaczy. Trafiła na czwarte miejsce zestawienia OLiS i pokryła się złotem.

Chivas zaatakowany podczas koncertu w Krakowie

25 września w krakowskim Hype Parku odbył się Hip Hop Festival. Na scenie fani mogli obejrzeć występy artystów takich jak Opał x Gibbs, Trill Pem, Bonson, Wac Toja, OIO, Avi x Louis Villain. Oprócz tego swój koncert zagrał także Chivas.

Podczas tej części festiwalu doszło do niespodziewanego incydentu. Kiedy raper wykonywał "Odkąd nauczyłem się przeklinać" jedna z osób na widowni rzuciła w jego kierunku butelką.

Chivas dostał cios butelką w głowę podczas Hip Hop Festivalu

Pech chciał, że przedmiot trafił artystę w głowę, co wywołało u niego gwałtowną reakcję. Raper zwrócił się do osoby, która rzuciła butelkę i nie przebierał w słowach. Nagranie ze wspomnianego fragmentu koncertu możecie zobaczyć poniżej.

Na szczęście butelka była plastikowa, a Chivas wyszedł z (wbrew pozorom) niebezpiecznej sytuacji bez szwanku. Komentujący wideo są oburzeni zachowaniem osoby, która rzuciła przedmiot w stronę sceny. Zastanawiają się przede wszystkim, po co ktoś taki przyszedł na występ rapera.