Zamknij

Gwiazdy polskiej muzyki w akcji "Razem Robimy Dobro". Premiera singla "Razem" w Radiu ZET

Piotr Krajewski
29.05.2020 11:48
Razem charytatywny singiel z gwiazdami polskiej muzyki promuje akcję Razem Robimy Dobro
fot. Youtube

Polscy artyści nagrali charytatywny singiel „Razem”, który jest pierwszą odsłoną akcji „Razem Robimy Dobro”. O tym, że „warto razem trzymać się” śpiewają w piosence m.in. Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Andrzej Krzywy, Urszula czy Artur Gadowski. Premiera piosenki na antenie Radia ZET już w piątek po godz. 16:00.

Razem: charytatywny singiel polskich gwiazd z udziałem m.in. Roksany Węgiel, Patrycji Markowskiej, Urszuli

„Razem” to charytatywny singiel, który nagrały gwiazdy polskiej muzyki. Wspólnymi siłami artyści chcą zwrócić uwagę słuchaczy na ideę wspólnoty ponad podziałami.

W piosence, napisanej przez Michała Pietrzaka oraz Juliusza Kamila, pojawiają się: Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Żelka, Adam Wolski (Golden Life), Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono) i Staszek Karpiel-Bułecka.

W dziwnym czasie społecznej izolacji sprawdzeni twórcy hitów oraz ikony polskiej sceny postanowili w międzypokoleniowym składzie stworzyć wyjątkową piosenkę. Co ważne, nie jest to kolejna „covidowa” produkcja, lecz utwór w poprockowej stylistyce, z przebojowym potencjałem, niosący głębsze, ponadczasowe przesłanie — czytamy w zapowiedzi charytatywnego singla „Razem”.

Poniżej prezentujemy oficjalny teledysk do piosenki "Razem" promującej akcję „Razem Robimy Dobro”.

Akcja Razem Robimy Dobro: na czym polega?

Piosenka „Razem” to pierwsza odsłona akcji „Razem Robimy Dobro”, która będzie składał się z cyklu wydarzeń promocyjnych: koncertów, spotkań online, challenge w mediach społecznościowych oraz wywiadów. Głównym celem akcji „Razem Robimy Dobro” jest krzepić serca i zarażać pozytywną energią oraz pasją do dobra.

Dochód ze sprzedaży utworu „Razem” zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK