Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Rebecca Black dziś. Autorka hitu "Friday" zmieniła się nie do poznania [FOTO]

11.02.2020 14:40

Rebecca Black wywołała niemałą burzę swoją piosenką „Friday” w 2011 roku. Młoda wokalistka nie tylko stała się pośmiewiskiem internetu, ale także została nazwana najgorszą piosenkarką świata. Obecnie Rebecca Black ma już 22 lata i zmieniła się nie do poznania. Tak dziś wygląda autorka utworu „Friday”.

Rebecca Black dziś autorka hitu Friday zmieniła się nie do poznania foto fot. Youtube, Instagram screen

Rebecca Black: tak dziś wygląda autorka piosenki „Friday”

Rebecca Black zasłynęła w sieci piosenką „Friday” w 2011 roku. 13-letnia wówczas piosenkarka nie spodziewała się jednak, że jej debiutancki singiel wywołała aż takie poruszenie. Internauci z całego świata wyśmiali utwór nastolatki, która natychmiast stała się gwiazdą prześmiewczych memów.

Okryty złą sławą kawałek „Friday”, okrzyknięty przez wiele osób najgorszą piosenką wszech czasów, mocno zaszkodził karierze Rebekki Black. Pomimo ogromnej krytyki wokalistka nie przestała nagrywać muzyki, ale żadna jej kolejna piosenkarka nie osiągnęła sukcesu. Do tej pory Amerykance nie udało się również wydać pierwszego albumu.

Dziś Rebecca Black ma już 22 lata i wygląda zupełnie inaczej. Obecnie wokalistka ma dużo krótsze włosy niż za czasów piosenki „Friday”, a w mediach społecznościowych publikuje niekiedy bardzo odważne zdjęcia.

RadioZET.pl/PK

Oceń