Zamknij

Red Bull Tour Bus: Znamy daty koncertów Natalii Nykiel

Redakcja
24.04.2017 13:03
Red Bull Tour Bus: Znamy daty koncertów Natalii Nykiel
fot. Bartek Wileński

W czerwcu Natalia Nykiel zagra na dachu Red Bull Tour Bus w 7 miastach wybranych podczas dwutygodniowego głosowania internatów. Znane są już dokładne daty koncertów.

W czerwcu Red Bull Tour Bus będzie podróżował po Polsce, goszcząc na pokładzie Natalię Nykiel. Autobus zatrzyma się 6 czerwca w Gliwicach, 7 czerwca w Częstochowie, 13 czerwca w Rzeszowie, 14 czerwca w Radomiu, 18 czerwca w Słupsku. Dzień później autobus dotrze na ostatni przystanek tegorocznej trasy – do Bydgoszczy. Wszystkie koncerty zostaną poprowadzone przez Marcina Wojciechowskiego - gospodarza muzycznego pasma Radia ZET "ZET na Punkcie Muzyki".

Przygotowania do Red Bull Tour Bus trwają. Specjalnie na tę trasę Natalia poszerzy skład zespołu i zaprezentuje swoje utwory w jeszcze mocniejszych, electro grungeowych aranżacjach. Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć wokalistkę w tej zaskakującej odsłonie.

Już przy okazji ubiegłorocznej trasy Error Tour, Natalia w rozmowie z serwisem Red Bull Muzyka zdradziła, że oprócz samodyscypliny, występy live wymagają od niej „kondycji na maksa”. „Jakbym miała inny materiał, bardziej spokojny, to sytuacja byłaby z pewnością łatwiejsza. Ale z racji tego, że mam bardzo energicznie sety, bez kondycji padłabym w połowie. Kondycja przydaje się nie tylko po to, żeby skakać, machać głowa i się rzucać – dobra forma wpływa na mój głos, kondycja jest bardzo ważnym czynnikiem. Staram się jak mogę, jak mam czas to chodzę na basen, biegam na siłowni, dużo jeżdżę rowerem”– opowiadała. Podczas koncertów Red Bull Tour Bus dobra kondycja przyda się wszystkim, ponieważ energetyczny repertuar Natalii z pewnością porwie widownię. 

RED BULL TOUR BUS: NATALIA NYKIEL

06.06.2017 Gliwice – dołącz do wydarzenia na Facebooku

07.06.2017 Częstochowa – dołącz do wydarzenia na Facebooku

13.06.2017 Rzeszów – dołącz do wydarzenia na Facebooku

14.06.2017 Radom – dołącz do wydarzenia na Facebooku

18.06.2017 Słupsk – dołącz do wydarzenia na Facebooku

19.06.2017 Bydgoszcz – dołącz do wydarzenia na Facebooku

21.06.2017 Olsztyn – dołącz do wydarzenia na Facebooku

Wejście od godz. 19:30

Wstęp wolny 

Źródło: redbull.com