Zamknij

Red Bull Trasa Życzeń: Daria Zawiałow zagrała koncert w stylu „Miami lat. 80”

18.06.2020 19:50
Red Bull Trasa Życzeń koncert Darii Zawiałow już 18 czerwca transmisja
fot. mat. prasowe

Koncert Darii Zawiałow w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń” za nami. W czwartek piosenkarka wystąpiła na niesamowitej scenie w stylu "Miami lat. 80", a w trakcie występu widzowie mogli wybrać przeboje, które Daria Zawiałow zaśpiewała dla nich podczas koncertu.

Red Bull Trasa Życzeń: koncert Darii Zawiałow

Daria Zawiałow jest jedną z bohaterek wyjątkowego muzycznego projektu „Red Bull Trasa Życzeń”, którego patronem medialnym jest Radio ZET. Koncerty w ramach tej akcji różnią się jednak od innych występów w sieci. W tym przypadku to internauci mają największy wpływ na przebieg koncertu.

W czwartek, 18 czerwca o godz. 19:00 Daria Zawiałow zagrała koncert w stylu „Miami lat. 80”. Razem z nią przenieśliśmy się w świat szalonych lat osiemdziesiątych, które — jak przyznaje sama gwiazda — są jej ulubioną dekadą.

Kojarzy mi się z cyberpunkowym klimatem. Ja absolutnie uwielbiam tamtą dekadę, to jest moja ulubiona dekada w muzyce – no, może konkuruje z latami 90., ale zdecydowanie bardziej lubię czerpać inspiracje z muzyki lat 80. Zarówno polskiej, jak i zagranicznej — wyznała Daria w trakcie wyjątkowej sesji Q&A przed koncertem (zobacz WIDEO), którą poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia ZET.

O motywie scenografii zdecydowali internauci, ale nie był to koniec ich decyzji. W trakcie koncertu publiczność mogła głosować na ulubione piosenki, które Daria Zawiałow zagrała w trakcie koncertu. Dzięki widzom usłyszeliśmy najnowszy singiel "Helsinki" czy hit z debiutanckiej płyty artystki zatytułowany "Lwy". Nie zabrakło również przebojów "Szarówka", "Gdybym miała serce", "Nie dobiję się do Ciebie", "Hej Hej", "Punk Fu" czy "Malinowy Chruśniak".

Red Bull Trasa Życzeń: kiedy kolejne koncerty?

  • 25.06, 19:00 – koncert Janka-rapowanie (sesja Q&A przed koncertem – 22.06, 19:00)
  • 02.07, 19:00 – koncert Natalii Nykiel (sesja Q&A przed koncertem – 29.06, 19:00)

RadioZET.pl