Zamknij

Red Bull Trasa Życzeń: koncert Janka-rapowanie już w czwartek. Zobacz sesję Q&A z raperem

Piotr Krajewski
25.06.2020 11:20
Janek-rapowanie
fot. Piotr Szapel / mat. prasowe

Koncert Janka-rapowanie w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń” odbędzie się już w czwartek, 25 czerwca. Poznaliśmy już motyw scenografii, który pojawi się w trakcie jego koncertu. Przed występem młody raper wziął udział w wyjątkowej sesji Q&A z fanami. Zobaczcie wideo!

Red Bull Trasa Życzeń: koncert online Janka-rapowanie. Motyw scenografii ujawniony

Janek-rapowanie to kolejna gwiazda, która zagra koncert pod szyldem „Red Bull Trasa Życzeń”. W ramach tego wyjątkowego projektu patronowanego przez Radio ZET młody raper zagra 25 czerwca wyjątkowy koncert online.

Wygląd sceny wybrali sami internauci w specjalnym głosowaniu. To właśnie fani zdecydowali, że Janek-rapowanie zagra koncert w stylu „Lata 90.”. Jak dokładnie będzie wyglądała scenografia? Przekonamy się już w piątek, 25 czerwca o godz. 19:00. Transmisja koncertu pojawi się na facebookowym profilu Red Bull Music.

To jednak nie koniec udziału publiczności w tworzeniu występu Janka-rapowanie. Każdy uczestnik koncertu będzie mógł wziąć udział w plebiscycie na piosenki, które artysta zaprezentuje na żywo. Głosowanie odbędzie się w trakcie wydarzenia.

Sesja Q&A z Jankiem-rapowanie

Projekt „Red Bull Trasa Życzeń” to nie tylko same koncerty. Fani mają okazję również lepiej poznać artystów dzięki specjalnym sesjom Q&A na żywo, podczas których każdy widz może zadać pytanie. W poniedziałek odbyło się spotkanie live z Jankiem-rapowanie. Poniżej możecie zobaczyć pełny zapis rozmowy.

Red Bull Trasa Życzeń: Daria Zawiałow zagrała koncert w stylu „Miami lat. 80” [FOTO]

RadioZET.pl