Zamknij

Red Bull Trasa Życzeń: zobacz sesję Q&A z Darią Zawiałow. Koncert już w czwartek [WIDEO]

16.06.2020 10:10
Red Bull Trasa Życzeń sesja Q&A z Darią Zawiałow koncert już w czwartek 18 czerwca wideo
fot. mat. prasowe

Koncert Darii Zawiałow w ramach projektu „Red Bull Trasa Życzeń” odbędzie się w czwartek, 18 czerwca. Wiemy już, jak będzie wyglądał występ autorki przeboju „Hej Hej”. To właśnie Wy wybraliście motyw scenografii, którą zobaczymy na koncercie. W poniedziałek Daria Zawiałow wzięła udział w wyjątkowej sesji Q&A, którą poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia ZET.

Red Bull Trasa Życzeń: koncert online Darii Zawiałow. Znamy motyw scenografii

Daria Zawiałow to jedna z trzech gwiazd „Red Bull Trasa Życzeń”. W ramach tego wyjątkowego projektu patronowanego przez Radio ZET popularna piosenkarka zagra 18 czerwca koncert online, który będzie jednak różnił się od innych występów w internecie.

O wyglądzie sceny zadecydowali sami internauci w specjalnym głosowaniu. Znamy już wyniki. Zdecydowaliście, że Daria Zawiałow zagra koncert w stylu „Miami lat 80.”. Jak dokładnie będzie wyglądała scenografia? Przekonacie się już 18 czerwca o godz. 19:00. Transmisja koncertu pojawi się na facebookowym profilu Radia ZET.

To jednak nie koniec udziału publiczności w tworzeniu występu Darii Zawiałow. Każdy uczestnik koncertu będzie mógł wziąć udział w plebiscycie na piosenki, które wokalistka zaśpiewa na żywo. Głosowanie odbędzie się w trakcie wydarzenia.

Sesja Q&A z Darią Zawiałow [WIDEO]

Przed każdym koncertem „Red Bull Trasa Życzeń” zostanie zorganizowana specjalna sesja Q&A na żywo. W poniedziałek odbyło się wyjątkowe spotkanie live z Darią Zawiałow, które poprowadził Marcin Wojciechowski z Radia ZET. Nie zabrakło wielu interesujących pytań od naszych słuchaczy. Piosenkarka opowiedziała o czwartkowym koncercie, miłości do lat osiemdziesiątych, ulubionych artystach i swojej kolejnej płycie. Poniżej możecie zobaczyć pełny zapis wideo sesji Q&A z Darią Zawiałow. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl