Zamknij

Red Lips pojawi się dziś w „Wieczorze z Radiem ZET”. Grupa wraca z nowym singlem!

Redakcja
22.02.2018 15:11
Red Lips w Radiu ZET

Już po godz. 18:00 Red Lips pojawi się w wieczornym programie Marcina Wojciechowskiego. Zespół powrócił z nowym singlem „Warto wierzyć w ludzi”, który słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć już dziś przed południem. Koniecznie zobaczcie zapowiedź wideo dzisiejszej wizyty Red Lips w „Wieczorze z Radiem ZET”.

Red Lips i Roch Poliszczuk wznawiają współpracę. Po ogromnym sukcesie utworu „To co nam było” w 2013 roku, przyszła znów pora na stworzenie czegoś razem. Nowy singiel „Warto wierzyć w ludzi” to kompozycja charakteryzująca się oszczędną aranżacją, subtelnym brzmieniem i pozytywnym tekstem.

— W dzisiejszym cyfrowym świecie, w którym ludzie boją się wychylić wzrok ponad telefon, my uśmiechamy się do nich szeroko i mówimy, że musimy o siebie dbać i dawać sobie radość każdego dnia drobnymi gestami i zwykłymi słowami. Odważyliśmy się nawet polecieć do innego kraju, aby przekazać różnym ludziom symboliczne serce, będące gestem szacunku dla drugiego człowieka bez względu na to, w jakim języku mówi, jaki ma kolor skóry lub jakiego jest wyznania. Tak właśnie powstał teledysk do utworu „Warto wierzyć w ludzi” — opowiada Ruda, wokalistka Red Lips.

Teledysk do nowego singla powstał w Walencji, gdzie muzycy rozdawali przypadkowo spotkanym przechodniom balonowe serca w geście przyjaźni. Akcja polskiego zespołu spotkała się z dużym zainteresowaniem oraz sympatią turystów i mieszkańców hiszpańskiego miasta. Wideo zrealizowano przy współpracy z ekipą przewodników VALENCIA CITY BY NIGHT.

Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję posłuchać rozmowy z Red Lips w trakcie dzisiejszej audycji Marcina Wojciechowskiego. Program „Wieczór z Radiem ZET” jest nadawany od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-22:00.

Premiera nowego singla Red Lips w „Dniu z Radiem ZET” [WIDEO]

RadioZET.pl/PK