Zamknij

Reni Jusis w nowym teledysku. Artystka wciela się w nocną ćmę! [WIDEO]

Redakcja
10.09.2018 17:12
Reni Jusis
fot. Youtube (ReniJusisVEVO)

Już 21 września pojawi się nowa płyta Reni Jusis. Zapowiada ją singiel „Ćma”, do którego właśnie ukazał się oficjalny teledysk. W nowym klipie piosenkarka wciela się w ćmę nocną, która wraz z innymi osobliwymi mieszkańcami opuszczonego domu nawiedza pod osłoną nocy centrum Warszawy.

Reni Jusis — Ćma. Nowy teledysk

Reni Jusis zaprezentowała oficjalny teledysk do nowej piosenki „Ćma”, która zapowiada jej ósmą płytę pod tym samym tytułem. Album ukaże się już 21 września. Jego premierze będzie towarzyszyła jesienna trasa koncertowa. Artystka wystąpi m.in. w Krakowie, Warszawie i Gdańsku.

Zobacz także

W nowym teledysku piosenkarka wciela się w postać ćmy nocnej przemierzającej Warszawę, która będzie także motywem przewodnim wspomnianego tournée. Co ciekawe, dyskotekowy kostium Reni Jusis w klipie został zaprojektowany specjalnie przez duet Paprocki & Brzozowski.

Reni Jusis wydała dotąd siedem płyt, z których pochodzą takie przeboje jak „Kiedyś Cię Znajdę” czy „Zakręcona”. Przez wielu uważana jest za jedną z najważniejszych polskich artystek tworzących muzykę klubową i elektroniczną.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK