Zamknij

Reni Jusis w romantycznym singlu "Lawenda" zapowiada nowy album. Kiedy premiera?

22.06.2021 11:03
Reni Jusis
fot. VIPHOTO/East News

Reni Jusis opublikowała klip do nowego, romantycznego singla "Lawenda". Utwór zapowiada nową płytę piosenkarki, której premierę zaplanowano na tegoroczne lato. Kiedy premiera “Je Suis Reni”?

Reni Jusis opublikowała właśnie nowy singiel "Lawenda" wraz z klipem autorstwa Olgi Czyżkiewicz. To drugi utwór z nadchodzącego albumu “Je Suis Reni”, po świetnie przyjętym “Voyage Voyage”.

Reni Jusis z singlem "Lawenda" zapowiada nowy album. Kiedy premiera "Je Suis Reni"?

Artystka nawiązuje swoją twórczością do romantycznego klimatu Francji. Nie jest to przypadek, najnowsza płyta wokalistki będzie projektem francusko-polskojęzycznym. Premiera materiału została zaplanowana na 14 lipca - również nieprzypadkowo. Wówczas Francuzi obchodzą swoje Święto Narodowe.

Nowy singiel Jusis "Lawenda" to opowieść o spełnionym, kochającym siebie człowieku, który nie goni już za tym, co dawniej wydawało mu się niezbędne do szczęścia.

Muzykę do "Lawendy” skomponował Michał Przytula i Reni Jusis, a za słowa odpowiada Barbara Wrońska. Teledysk do “Lawendy” wyreżyserowała Olga Czyżykiewicz.

Reni Jusis o singlu:

“Lawenda” to singiel, który jest moją nową kompozycją napisaną specjalnie na francusko-polską płytę wraz z Barbarą Wrońską. Ta kobieca współpraca zaowocowała romantycznym utworem, który opowiada o naszej wspólnej pasji – podróżach do Francji. Choć ja kocham Paryż, a Barbara z sentymentem wspomina swoje podróże na południe Francji, to nam obydwu marzy się ucieczka z miasta na wieś pachnącą lawendą. Tę historię opisałyśmy właśnie w piosence. To również refleksja, którą odnieść można do wydarzeń ostatnich czasów, kiedy zatrzymaliśmy się niespodziewanie, przestaliśmy gonić za ideałem, skupiliśmy się na byciu tu i teraz.

Reni Jusis - “Je Suis Reni”. Preorder płyty

W sieci pojawiła się już możliwość zamówienia preorderu albumu Reni Jusis. Krążek można kupić TUTAJ. Zamówienia przedpremierowe zostaną podpisane przez wokalistkę. Cena albumu to 34,90 zł.

Zaproszenie do współpracy z Jusis podczas nagrywania płyty przyjęli Łukasz Garlicki i Piotr Witkowski, towarzysząc wokalistce w czterech utworach.