Zamknij

Rick Astley i nowy singiel „Every One Of Us”. Piątkowa premiera w Radiu ZET

Piotr Krajewski
12.09.2019 17:08
Rick Astley i nowy singiel „Every One Of Us”. Piątkowa premiera w Radiu ZET
fot. mat.prasowe

W piątkowym programie "ZET na Punkcie Muzyki" nasi słuchacze będą mieli okazję usłyszeć po raz pierwszy najnowszy singiel Ricka Astleya zatytułowany „Every One Of Us”. Premiera piosenki zapowiadającej nowy album artysty już po godz. 21:00.

W 1987 roku, Rick Astley – 21-letni artysta za sprawą „Never Gonna Give You Up” stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Utwór niemalże od razu podbił światowe listy przebojów i znalazł się w UK TOP 10 hits. Doskonały początek kariery pozwolił Rickowi uplasować się wśród czołowych popowych artystów na wiele lat. Rick Astley sprzedał ponad 40 milionów płyt a następnie usunął się w cień i skupił się na życiu rodzinnym. Po 30 latach muzycznej podróży powtórzył wielki sukces z początku kariery, wydając w 2016 roku album „50”, który osiągnął status platyny!

Nowy album Ricka Astley’a to kompilacja największych hitów artysty, celebrująca jego niesamowitą karierę. „The Best of Me” zawierać będzie utwory takie jak: „Whenever You Need Somebody”, „Together Forever”, „Beautiful Life”, wspomniany wcześniej „Never Gonna Give You Up” w nowej aranżacji, oraz całkowicie nowy utwór „Every One Of Us”.

Nowy album jest krokiem w przyszłość, nie zapominając tym samym o przeszłości. Nowy track „Every One Of Us” został skomponowany oraz wyprodukowany przez Ricka. Artysta sam również nagrał partie wszystkich instrumentów! Ten singel nie jest tylko nową produkcją, jest również świadectwem ogromnych umiejętności, oraz niezwykłego warsztatu technicznego i kompozytorskiego Ricka Astley’a. W nowej odsłonie usłyszymy również światowy hit „Never Gonna Give You Up”. Nowa, minimalistyczna aranżacja tego utworu ukaże go w zupełnie innym świetle, ukazując ogromny potencjał jaki kryje się w kompozycjach artysty!
„To niesamowite doświadczenie, ponowna praca nad „Never Gonna Give You Up” była naprawdę inspirująca” – komentuje Rick. „Ten utwór to moje muzyczne DNA, to nie było łatwe, lecz mam nadzieję że nowa wersja spodoba się wam tak samo jak mi. „Every One of Us” z kolei opowiada o mocy którą ma każdy z nas. Każdy ma coś, czym może obdarować drugą osobę, nawet jeśli nie zawsze o tym pamięta. Jestem szczęściarzem że mogę czuć tę moc za każdym razem kiedy wychodzę na scenę” – wspomina artysta.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK