Film dokumentalny o Rihannie już wkrótce? Reżyser zdradza szczegóły

21.08.2018 15:18

Rihanna tworzy obecnie materiał na nową płytę. Okazuje się, że fani Barbadoski mogą liczyć na więcej atrakcji w najbliższym czasie. W rozmowie ze „Slash Film” reżyser Peter Berg zdradził, że od trzech lat pracuje nad filmem dokumentalnym o życiu słynnej piosenkarki. Wszystko na to wskazuje, że zobaczymy go jeszcze w 2018 roku.

Rihanna fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Film dokumentalny o Rihannie. Kiedy premiera?

Rihanna doczeka się filmu dokumentalnego o swoim życiu. Pierwsze wzmianki o dokumencie zalały internet już trzy lata temu, ale dopiero teraz pojawiły się konkretne informacje od samego reżysera.

Peter Berg, twórca filmów „Battleship” i „Ocalony”, udzielił ostatnio wywiadu dla „Slash Film”. W trakcie rozmowy przyznał, że od kilku lat pracuje nad dokumentem o Rihannie. W swoim filmie reżyser chce w interesujący sposób przybliżyć życie piosenkarki i jej drogę na sam szczyt popkultury. Berg potwierdził, że dokument będzie miał premierę najprawdopodobniej w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzysz! Te przeboje miała zaśpiewać Rihanna. Ona jednak ich nie chciała!

Uważam, że Rihanna to niezwykła młoda kobieta, a film jest wyczerpującym obrazem pokazującym, co wydarzyło się, że jest takim talentem. Etyka pracy, talent, szczęście, pośpiech, wizja. Ona jest naprawdę interesującą kobietą — powiedział Peter Berg.

Dokładna data premiery i tytuł filmu dokumentalnego o Rihannie nie są znane. Nie wiadomo też, czy dokument będzie wyświetlany w kinach, czy pojawi się jedynie w internecie.

Nowa płyta Rihanny

Magazyn „Rolling Stones” informował niedawno, że Rihanna pracuje nad nowym albumem. Na jej dziewiątej płycie mają znaleźć się utwory w klimatach dancehallu i reggae. Podobno Barbadoska otrzymała aż 500 piosenek w wersjach demo. Większość z nich nie ujrzy jednak światła dziennego. Gwiazda planuje krążek jedynie z 10 kompozycjami.

Data premiery i tytuł nowego albumu pozostają na ten moment nieznane. Przypomnijmy, że ostatnia płyta Rihanny pojawiła się na początku 2016 roku. Krążek „Anti”, z którego pochodzą przeboje „Work” i „Love On The Brain”, zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/slashfilm.com/PK

Oceń
Tagi