Zamknij

Nowa płyta Rihanny. Znamy pierwsze szczegóły jej kolejnego albumu!

Redakcja
20.07.2018 11:45
Rihanna
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Rihanna pracuje nad nową płytą. Jak podaje „Rolling Stones”, album będzie utrzymany przede wszystkim w klimacie jamajskiego dancehallu, a artystka jest w studiu nagraniowym od ponad roku. Mówi się, że Rihanna otrzymała od producentów i twórców aż 500 piosenek.

Nowa płyta Rihanny. Pierwsze szczegóły

Będzie nowa płyta Rihanny — podaje „Rolling Stone”. Prestiżowy magazyn poinformował o pierwszych szczegółach dotyczących dziewiątego albumu Barbadoski. Na nowej płycie mają znaleźć się utwory w klimatach dancehallu i reggae.

Nie od dziś wiadomo, że Rihanna jest uwielbiana przez muzycznych producentów, którzy liczą, że to właśnie ona wykona przygotowane przez nich utwory. W trakcie prac nad nowym albumem piosenkarka otrzymała aż 500 piosenek w wersjach demo. Większość z nich nie ujrzy jednak światła dziennego. Barbadoska planuje krążek jedynie z 10 kompozycjami.

Co ciekawe, pojawią się także informacje o drugiej płycie, nad którą Rihanna pracuje w tym samym czasie. Kolejne wydawnictwo charakteryzowałoby się popowym brzmieniem. Rihanna nie zdecydowała się jednak skomentować najnowszych doniesień. Data premiery i tytuł nowego albumu pozostają na ten moment nieznane.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Rihanny pojawiła się na początku 2016 roku. Krążek „Anti”, z którego pochodzą przeboje „Work” i „Love On The Brain”, zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czekasz na nową płytę Rihanny?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK