Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowa płyta Rihanny. Znamy pierwsze szczegóły jej kolejnego albumu!

20.07.2018 11:45

Rihanna pracuje nad nową płytą. Jak podaje „Rolling Stones”, album będzie utrzymany przede wszystkim w klimacie jamajskiego dancehallu, a artystka jest w studiu nagraniowym od ponad roku. Mówi się, że Rihanna otrzymała od producentów i twórców aż 500 piosenek.

Rihanna fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Nowa płyta Rihanny. Pierwsze szczegóły

Będzie nowa płyta Rihanny — podaje „Rolling Stone”. Prestiżowy magazyn poinformował o pierwszych szczegółach dotyczących dziewiątego albumu Barbadoski. Na nowej płycie mają znaleźć się utwory w klimatach dancehallu i reggae.

Nie od dziś wiadomo, że Rihanna jest uwielbiana przez muzycznych producentów, którzy liczą, że to właśnie ona wykona przygotowane przez nich utwory. W trakcie prac nad nowym albumem piosenkarka otrzymała aż 500 piosenek w wersjach demo. Większość z nich nie ujrzy jednak światła dziennego. Barbadoska planuje krążek jedynie z 10 kompozycjami.

Co ciekawe, pojawią się także informacje o drugiej płycie, nad którą Rihanna pracuje w tym samym czasie. Kolejne wydawnictwo charakteryzowałoby się popowym brzmieniem. Rihanna nie zdecydowała się jednak skomentować najnowszych doniesień. Data premiery i tytuł nowego albumu pozostają na ten moment nieznane.

Przypomnijmy, że ostatnia płyta Rihanny pojawiła się na początku 2016 roku. Krążek „Anti”, z którego pochodzą przeboje „Work” i „Love On The Brain”, zgarnął mnóstwo pozytywnych recenzji.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Zagłosuj

Czekasz na nową płytę Rihanny?

RadioZET.pl/rollingstone.com/PK

Oceń
Tagi