Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Prześladowca Rihanny włamał się do jej domu i spędził tam 12 godzin!

15.05.2018 13:54
xxx zet

Bycie wielką gwiazdą ma także swoje ciemne strony. Wielu artystów dręczą prześladowcy. Jeden z nich włamał się ostatnio do rezydencji Rihanny w Los Angeles. 27-letni Eduardo Leon planował spotkanie oraz stosunek seksualny z piosenkarką. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Rihanna fot. Madison McGaw/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Prześladowca Rihanny włamał się do jej domu

Jak podają amerykańskie media, 27-letni Eduardo Leon włamał się do domu Rihanny zlokalizowanego w Hollywood i spędził tam 12 godzin. Artystka miała szczęście, bo nie było jej wtedy w Kalifornii.

Do włamania doszło w środę, 9 maja. Mężczyzna został nakryty następnego dnia przez asystentkę Rihanny, kiedy rozpakowywał swoją torbę i ładował telefon. Agentka natychmiast powiadomiła policję. Okazało się, że Leonowi udało się samodzielnie wyłączyć alarm w domu.

Popularny portal „TMZ” poinformował także, że prześladowca planował odbycie stosunku seksualnego z Rihanną. Tak przynajmniej powiedział policjantom. Dodał również, iż nie zamierzał użyć siły wobec Barbadoski.

Mężczyzna został zatrzymany oraz aresztowany w czwartkowy poranek. Prokuratura z Los Angeles postawiła mu trzy zarzuty: prześladowanie, wandalizm i włamanie. Grozi mu do sześciu lat więzienia.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/businessinsider.com,tmz.com/PK

Oceń
Tagi