Zamknij

Prześladowca Rihanny włamał się do jej domu i spędził tam 12 godzin!

Redakcja
15.05.2018 13:54
Rihanna
fot. Madison McGaw/BFA/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Bycie wielką gwiazdą ma także swoje ciemne strony. Wielu artystów dręczą prześladowcy. Jeden z nich włamał się ostatnio do rezydencji Rihanny w Los Angeles. 27-letni Eduardo Leon planował spotkanie oraz stosunek seksualny z piosenkarką. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty.

Prześladowca Rihanny włamał się do jej domu

Jak podają amerykańskie media, 27-letni Eduardo Leon włamał się do domu Rihanny zlokalizowanego w Hollywood i spędził tam 12 godzin. Artystka miała szczęście, bo nie było jej wtedy w Kalifornii.

Do włamania doszło w środę, 9 maja. Mężczyzna został nakryty następnego dnia przez asystentkę Rihanny, kiedy rozpakowywał swoją torbę i ładował telefon. Agentka natychmiast powiadomiła policję. Okazało się, że Leonowi udało się samodzielnie wyłączyć alarm w domu.

Zobacz także

Popularny portal „TMZ” poinformował także, że prześladowca planował odbycie stosunku seksualnego z Rihanną. Tak przynajmniej powiedział policjantom. Dodał również, iż nie zamierzał użyć siły wobec Barbadoski.

Mężczyzna został zatrzymany oraz aresztowany w czwartkowy poranek. Prokuratura z Los Angeles postawiła mu trzy zarzuty: prześladowanie, wandalizm i włamanie. Grozi mu do sześciu lat więzienia.

Zobacz także

WYGRAJ BILETY NA KONCERT TAYLOR SWIFT W LONDYNIE

RadioZET.pl/businessinsider.com,tmz.com/PK