Zamknij

Wnuczka Elvisa Presleya kompletnie nago. Tak Riley Keough świętuje urodziny [FOTO]

03.06.2020 14:15
Riley Keough nago wnuczka Elvisa Presleya dodała nagie zdjęcie w swoje 31 urodziny
fot. Instagram

Riley Keough to wnuczka Elvisa Presleya. Córka Lisy Marie Presley skończyła właśnie 31 lat. W dniu swoich urodzin zaskoczyła internautów i opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Riley Keough pokazała się zupełnie nago na Instagramie.

Riley Keough nago. Wnuczka Elvisa Presleya dodała nagie zdjęcie w swoje 31. urodziny

Riley Keoughwnuczka Elvisa Presleya, skończyła 31 lat. Znana amerykańska aktorka i modelka postanowiła w dość nietypowy sposób uczcić 31. urodziny. Opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie. Na bardzo odważnej fotografii widzimy leżącą na leżaku gwiazdę, która ma na sobie jedynie okulary, skarpety i klapki.

W komentarzach posypała się lawina życzeń urodzinowych dla Riley Keough. Internauci nie tylko życzyli wszystkiego dobrego aktorce, ale także zachwycali się jej figurą.

— Dziewczyno, jesteś w niesamowitej formie. Daj mi jakieś rady — napisała jedna z fanek.

Tak wygląda wnuk Elvisa Presleya! Podobny do legendarnego dziadka? [ZDJĘCIA]

Filmy i seriale z Riley Keough

Riley Keough to najstarsza wnuczka legendarnego muzyka Elvisa Presleya oraz Priscilli Presley. Jej matką jest Lisa Marie Presley, która przez kilka lat była żoną Michaela Jacksona i próbowała swoich sił w muzyce.

Córka nie poszła jednak w ślady matki i słynnego dziadka. Riley Keough zasłynęła jako modelka, a od kilku lat świetnie radzi sobie również w branży filmowej. 31-letnia Amerykanka zagrała już w kilku głośnych produkcjach i ma na swoim koncie pierwsze duże sukcesy. Była nominowana do prestiżowego Złotego Globa oraz słynnej nagrody Film Independent.

Riley Keough zagrała m.in. w filmach „American Honey”, „Magic Mike”, „Tajemnice Silver Lake” czy „Mad Max: Na drodze gniewu”. Miała też okazję wystąpić w popularnym serialu „Riverdale” i teledysku Justina Timberlake’a do utworu „TKO”.

RadioZET.pl/PK