Zamknij

Riley Keough, czyli 29-letnia wnuczka Elvisa Presleya. Jest aktorką! [ZDJĘCIA]

Redakcja
02.01.2019 13:48
Riley Keough
fot. instagram.com/rileykeough/

Riley Keough to amerykańska aktorka. Nie wszyscy jednak wiedzą, że 29-latka jest najstarszą wnuczką legendarnego Elvisa Presleya. Amerykanka radzi sobie coraz lepiej w branży filmowej. Zagrała już w kilku głośnych produkcjach.

Riley Keough: aktorka i wnuczka Elvisa Presleya

Riley Keough to najstarsza wnuczka legendarnego muzyka Elvisa Presleya oraz Priscilli Presley. Jej matka, Lisa Marie Presley, była przez kilka lat żoną Michaela Jacksona i próbowała swoich sił w muzyce, nagrywając nawet trzy albumy studyjne. Okazuje się, że córka nie zdecydowała się pójść w jej ślady i skupiła się na czymś zupełnie innym.

Zobacz także

Od kilku lat Riley Keough działa również w branży aktorskiej. Amerykanka zagrała już w kilku głośnych produkcjach i ma na swoim koncie pierwsze duże sukcesy. Była już nominowana do prestiżowego Złotego Globa oraz słynnej nagrody Film Independent. Aktorka zagrała m.in. w filmach „American Honey”, „Magic Mike”, „Tajemnice Silver Lake” czy „Mad Max: Na drodze gniewu”. Miała też już okazję wystąpić w popularnym dziś serialu „Riverdale”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK