Zamknij

Rita Ora straciła babcię. Poruszający wpis gwiazdy: "Będę za tobą tęsknić każdego dnia"

15.06.2020 15:39
Rita Ora straciła babcię poruszający wpis gwiazdy Będę za tobą tęsknić każdego dnia
fot. Instagram

Rita Ora straciła babcię. Piosenkarka opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała Fatmush Bajraktari. 29-letnia gwiazda pokazała jej zdjęcia i podzieliła się wspomnieniami o ukochanej babci.

Rita Ora w żałobie. Zmarła babcia piosenkarki

Rita Ora jest w żałobie. Słynna piosenkarka podzieliła się bardzo smutną wiadomością i poinformowała, że w miniony weekend zmarła jej ukochana babcia.

Artystka nie kryje, że była bardzo związana z Fatmush Bajraktari. 29-latka opublikowała poruszający wpis, którym pożegnała najbliższą osobę. Nie zabrakło wielu wzruszających wspomnień.

Droga, Babuniu. Byłaś najbardziej elegancką, pracowitą i niezależną osobą, jaką kiedykolwiek poznałam. Codziennie chodziła pięknie ubrana na spacery. Była bardzo opiekuńcza, silna i zabawna (…) Będę za tobą tęsknić każdego dnia. Spoczywaj w pokoju obok dziadka. Wiem, że będziesz nas chronić i opiekować się nami. Spróbuj nie imprezować za dużo tam na górze. Kocham Cię, babciu — napisała wokalistka.

Rita Ora podzieliła się też dwoma zdjęciami, w tym jednym wspólnym z najukochańszą babcią. Trzeba przyznać, że słynna wnuczka była bardzo podobna do Fatmush Bajraktari.

RadioZET.pl