Zamknij

Robbie Williams cierpi na zespół Aspergera? Wspomniał o tym w wywiadzie

Redakcja
02.07.2018 16:42
Robbie Williams
fot. Sputnik/EAST NEWS

Robbie Williams po raz kolejny mówi głośno o swoich problemach zdrowotnych. W trakcie rozmowy z „BBC Radio 2” artysta stwierdził, że być może zmaga się z zespołem Aspergera. „Czegoś mi brakuje” — powiedział w wywiadzie gwiazdor.

Robbie Williams twierdzi, że ma zespół Aspergera

Robbie Williams udzielił ostatnio wywiadu dla „BBC Radio 2”. W trakcie rozmowy nawiązał do swoich problemów zdrowotnych. Artysta uważa, że być może zmaga się z zespołem Aspergera.

Czegoś mi brakuje. Może to zespół Aspergera albo autyzm. Nie wiem dokładnie, co to jest, ale coś mi dolega. Bycie w mojej głowie to dość ciężka praca. Powiedziałbym, że zmagam się z interesującym przymusem, uzależnieniem, chorobą psychiczną. Zmagałbym się z tym, gdybym był gwiazdą popu Robbiem Williamsem czy robotnikiem Robbiem Williamsem — powiedział artysta.

To nie pierwszy raz, kiedy Robbie Williams mówi głośno o swoich problemach ze zdrowiem. Kilka miesięcy temu przyznał, iż zmaga się z depresją, a swoje życie porównał do rollercoastera. Cierpiał także z powodów zaburzeń lękowych i tremy scenicznej.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK