Zamknij

Poruszający wywiad Robbiego Williamsa: „Walczę z chorobą, która chce mnie zabić”

Redakcja
28.02.2018 12:02
Robbie Williams
fot. instagram.com/robbiewilliams

Robbie Williams udzielił szczerego wywiadu dla brytyjskiego „The Sun”, w którym potwierdził, że cierpi na chorobę psychiczną. Były członek zespołu Take That przyznał, iż zmaga się z depresją, a swoje życie porównał do rollercoastera.

Choroba psychiczna Robbiego Williamsa

W trakcie wywiadu dla „The Sun” Robbie Williams postanowił otwarcie opowiedzieć o swojej depresji i poważnych problemach z psychiką.

— Walczę z chorobą w mojej głowie, która chce mnie zabić — wyznaje Robbie Williams i dodaje: — Czasami mnie to przytłacza, a czasami pomaga w wejściu na scenę. Innym razem żyję w szczęściu i czuje się znakomicie — dodaje.

Robbie Williams o swoich problemach zdrowotnych

Po raz pierwszy artysta zdał sobie sprawę ze swoich problemów w wieku 19 lat. Bywał na odwyku, miał kłopoty z wagą, cierpiał z powodów zaburzeń lękowych i tremy scenicznej.

Przyznał też, że zdarza mu się bać o własne życie, kiedy zostaje sam na sam ze sobą. W trakcie swojej wieloletniej kariery miewał dużo niebezpiecznych momentów, podczas których niejednokrotnie był bliski śmierci.

Robbie Williams w szpitalu

Kilka miesięcy temu Robbie Williams wydał krótkie oświadczenie w formie wideo, w którym przyznał, że odwołał część trasy koncertowej z powodu kłopotów zdrowotnych. Artysta musiał spędzić tydzień na oddziale intensywnej terapii.

RadioZET.pl/thesun.co.uk/PK