Zamknij

Mundial 2018: Robbie Williams pokazał środkowy palec. Artysta komentuje!

Redakcja
20.06.2018 11:47
Robbie Williams
fot. AFP PHOTO / Patrik STOLLARZ / East News

W najnowszym wywiadzie Robbie Williams postanowił skomentować swoje kontrowersyjne zachowanie podczas otwarcia MŚ 2018 w Rosji. W trakcie ceremonii artysta pokazał środkowy palec do kamery.

Mundial 2018: Robbie Williams tłumaczy się ze środkowego palca

Występ Robbiego Williamsa na otwarciu mundialu 2018 wywołał niemały skandal. W trakcie ceremonii brytyjski gwiazdor pokazał do kamery środkowy palec. Obraźliwy gest zobaczyły miliony fanów piłki nożnej na całym świecie.

W brytyjskim porannym programie „This Morning” Robbie Williams postanowił skomentować całą sytuację na MŚ 2018.

Byłem pod ogromną presją, ponieważ została mi tylko minuta i nie byłem pewien, czy się wyrobię. Więc zrobiłem odliczanie — powiedział Williams i dodał: — Nie mogę sobie ufać. Nigdy nie wiadomo, co przyjdzie mi do głowy. Nie było planu. Moim zadaniem było dobrze zaśpiewać i nie przewrócić się.

Prowadzący program nie poprzestali i wciąż dopytywali, dlaczego Robbie Williams pokazał taki gest. Wcześniej spekulowano, że artysta chciał w ten sposób odpowiedzieć rosyjskim organizatorom, którzy zabronili wystąpić mu z piosenką „Party Like a Russian”.

Nic nie przychodzi mi do głowy. Między mną a moim rozumem pojawia się jakaś blokada. Wtedy coś się dzieje, a pięć minut później pytam siebie: „Czy ja właśnie… tak, zrobiłem to, prawda?” — twierdzi wokalista.

W trakcie ceremonii otwarcia mundialu 2018 do Robbiego Williamsa dołączyła na scenie Aida Garifullina, rosyjska śpiewaczka operowa i solistka Wiedeńskiej Opery Narodowej.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK