Zamknij

Robbie Williams wraca z nowym singlem „I Just Want People To Like Me” [WIDEO]

Redakcja
03.01.2019 14:21
Robbie Williams
fot. Youtube (Robbie Williams)

Robbie Williams zaprezentował nowy singiel zatytułowany „I Just Want People To Like Me”. To pierwsza zapowiedź jego kolejnej składanki z serii „Under the Radar”. Kompilacje zawierają niepublikowane dotąd utwory, które nie znalazły się na poprzednich płytach Robbiego Williamsa.

Robbie Williams: nowy singiel I Just Want People To Like Me

Robbie Williams wydał nowy singiel „I Just Want People To Like Me”, który promuje składankę zatytułowaną „Under the Radar Volume 3”. Jej premierę zaplanowano na 14 lutego. To już trzecia kompilacja z tej serii, na której znajdą się kolejne nieznane i niepublikowane dotąd utwory Brytyjczyka. Piosenki nie pojawiły się na poprzednich albumach. Z myślą o swoich fanach Robbie Williams postanowił je jednak opublikować.

ZOBACZ TEŻ: Robbie Williams cierpi na zespół Aspergera? Wspomniał o tym w wywiadzie

W sieci pojawił się także oficjalny teledysk do singla „I Just Want People To Like Me”. Klip został nagrany na jednym z lądowisk na dachu wieżowca w mieście Meksyk.

Robbie Williams to jeden z najsłynniejszych brytyjskich artystów ostatnich kilkudziesięciu lat. Popularność zdobył jako członek zespołu Take That, z którym święcił wiele sukcesów w latach dziewięćdziesiątych.

Łącznie wydał jedenaście solowych krążków i nagrał takie słynne hity jak „Angels”, „Feel”, „Rock DJ”, „Supreme” czy „She's The One”.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/all-noise.co.uk/PK