Zamknij

Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu. Jest nagranie [WIDEO]

Piotr Krajewski
15.10.2019 13:48
Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu nagranie wideo
fot. Youtube (Łączy nas piłka)

Robert Lewandowski kocha nie tylko piłkę nożną. Niejednokrotnie przyznawał, że jest również wielkim fanem muzyki. Na kanale „Łączy nas piłką” pojawiło się nowe wideo z kulisami awansu Polski na Euro 2020. Na nagraniu możemy usłyszeć, jak Robert Lewandowski śpiewa hity Ich Troje i Dżemu.

Robert Lewandowski śpiewa Ich Troje i Dżem [WIDEO]

Robert Lewandowski fanem muzyki Ich Troje i Dżemu? „Łączy nas piłka”, czyli oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej w serwisie YouTube, udostępnił kilkuminutowe wideo prezentujące kulisy awansu reprezentacji Polski na Euro 2020.

>> Mistrzostwa Europy 2020: Kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe Euro?

Na ekskluzywnym nagraniu możemy zobaczyć i usłyszeć, jak Robert Lewandowski śpiewa przed wygranym meczem z Macedonią Północną przeboje „Wehikuł czasu” Dżemu i „Babski świat” Ich Troje, którego fragment zaśpiewał razem z Lewym — Wojciech Szczęsny.

Internauci zachwycają się śpiewającym Robertem Lewandowskim: "Widzę, że Lewy ma rozśpiewaną duszę", "Lewy lepiej śpiewa niż większość gwiazdeczek", "Jak tu nie kochać naszego kapitana", "Super wykonanie Wehikułu, szacun Robert", "Lewy rozwalił system" — piszą w komentarzach.

Robert Lewandowski producentem muzycznym

Robert Lewandowski nie ukrywa, że uwielbia muzykę. Postanowił więc nawiązać współpracę z producentem Donatanem. Stworzyli projekt muzyczny STAMINA i zaczęli razem tworzyć piosenki. Do tej pory wydali już kilka utworów, m.in. „Kły” z Cleo i DonGURALesko czy „Wolę Ciebie Wolność” z Enejem.

RadioZET.pl/PK